Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakot követtem el a barátnőmön, tudnátok valahogyan segíteni Neki? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés

A történet egy éve kezdődött, amikor még külön éltünk, és csak ritkán találkoztunk. Ráadásul egy nemi betegség miatt neki fájdalommal járt az együttlét. Ekkor beszéltük meg ismét komolyabban a dolgot, azt is, hogy elvileg én fertőzöm vissza. Így eldöntöttem, hogy addig nem élünk nemi életet, amíg el nem múlik nála teljesen. Közben pedig én is kezelgetem magam.


A barátnőm sajnos hajlamos feláldozni a saját érdekeit másokért, így többször is "felajánlotta" nekem a szeretkezést, de én egyre erélyesebben utasítottam ezt vissza. (Később kiderült, hogy sok alkalommal valóban szeretkezhettünk volna, csak elbeszéltünk egymás mellett.) Ehhez hozzájött 2 vizsgaidőszak, és a nagyon kevés találka, így több mint fél év alatt szinte nem is voltunk együtt. De közben tervezgettük az összeköltözést, és vele együtt a jóval gyakoribbá váló nemi életünket is.


Majd össze is költöztünk, de kiderült, hogy szabadidőnk nem sokkal lett több. Ráadásul csak késő este tudtunk kettesben maradni. Ám akkorra már a barátnőm nagyon fáradt volt. Így eltelt egy újabb hónap, ami már kezdte kikezdeni a kapcsolatunkat. Hiszen most már együtt éltünk, és mégsem...


Aztán eljött egy kiváló alkalom, de mégis megzavartak. Egy hét múlva egy újabb remek alkalom adódott, és elterveztük, hogy aznap mindenképp időt szakítunk rá (talán volt egy kis petting is, már nem tudom). Volt viszont még egy kevéske dolgunk, így ismét este lett belőle. Este szóba hoztam a dolgot a barátnőmnek. Aki persze igent mondott, de láthatóan fáradt volt. Ezért én megpróbáltam visszakozni, de ő kicsit erősködött. Így végül meggyőztem magam, hogy nincs más esély. Úgy tűnik, hogy vagy ilyenkor csináljuk, vagy soha. Úgy véltem, hogy majd közben biztos felébred.


Nem így történt. Bár volt közben orgazmusa, de látszott rajta, hogy nagyon nagyon fáradt ehhez. Kissé tanácstalan voltam, de végül úgy gondoltam, hogyha már csináljuk, akkor okozzak is vele (testi) örömöt, vagyis csináljuk végig.


Egyből utána ezt nagyon megbántam, mert biztos voltam benne, hogy most is csak feláldozta magát értem, és nem lett volna szabad belemennem a dologba. Elmondása szerint közben ő is ezt érezte, áldozatot hozott. Azóta viszont már inkább erőszakként gondol rá, így az együttlétre gondolni se bír. Viszont szeretjük egymást, így a szakítás szóba se került. Azóta is együtt élünk, és persze azóta nem is élünk nemi életet (és persze ez a legkisebb gond).


A kérdés tehát az, hogy hogyan dolgozza fel ezt a barátnőm? Mit tegyünk, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk?


2011. nov. 3. 12:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit akarsz ettől a nőtől? Keress egészségeset.
2011. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól erőszak, hogy a lány egyértelmű nemet mond. Ő utólag filózott rajta, így büntetőjogi szempontból szerintem ez nem erőszak (no meg nem térdeltél rá, nem fogtad le).



Inkább pszichológust javasolnék, itt valami nagyon más lesz a háttérben, ezt szakember bogozza ki!

2011. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem volt erőszak. Viszont a kapcsolatotok nem lehet túl érett ha ennyire a szex áll a fő helyen.
2011. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, te is dilis vagy. Ha a liba elélvezett, de utólag közli, hogy nem volt hozzá kedve, ezért úgy veszi, hogy megerőszakoltad, hát... megérdemlitek egymást.
2011. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt marhára nem értem.
2011. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta erőszak? És különben is, miért nem beszéled meg a barátnőddel, hogy legyetek már teljesen őszinték egymáshoz, és ne "áldozat"-ként gondoljon a szexre...
2011. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
"bár volt orgazmusa"... mit is akar még a hölgy? Valóban az ő fejében van a probléma.
2011. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt orgazmusa olyan rossz nem lehetett. :D

Szerintem nem sok esélyetetk van a jövöben.Gondolkodj a külön költözésen és új kapcsolaton.

Hány évesek vagytok???

2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy mondatban összefoglalom a problémádat: Úgy szexeltetek a barátnőddel, hogy neki nem volt hozzá kedve. De előtte belement a dologba. Ez nem erőszak. Sok nő szexel sokszor úgy, hogy nincs kedve hozzá, csak a barátja kedvéért. A barátnődnek nincs mit feldolgoznia. Minek a bolhából elefántot csinálni?
2011. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elhagyni semmiképp sem akarom. Ráadásul legalább fele részben ez az én hibám. Így elég szemétség lenne elhagyni emiatt. Mi együtt akarunk maradni, és rendbe hozni mindent, de hogyan?
2011. nov. 3. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!