Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig fog még...

Brutálállat kérdése:

Szerintetek meddig fog még működni ez az ország szakmunkások nélkül?

Figyelt kérdés

Ugyanis ezt az országot mi működtetjük, mi teremtünk értékeket és mi kapunk a legkevesebbet a munkánkért.

Az értékesebbje külföldre távozik és csak az marad akinek nincs lehetősége vagy buta



2012. aug. 27. 12:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát pont nem erre gondoltam! Egy közalkalmazott,tudom mennyit keres mert a feleségem is az ,ráadásul egészségügyi vonalon.Amire én gondoltam azok általában semmit,de komolyan semmit nem csinálnak a kávézáson kívül.Pont azok dolgoznak helyettük, mint te is gombokért!Ezek tanácsadóként másodállásban havi millákért nem dolgoznak,vagy rendes állásban 8-órában főnökösködnek,több bajt okozva mintha nem lennének ott.Lásd BKV meg az összes nagy cég.Mindenhol ez megy.Kirúgják a melóst,a biztonsági őrök targoncáznak ugyanazért a pénzért,közben felvesznek 20- naplopót havi 300-ezerért.Ez egy szállítmányozási cég az M-5-ös-nullás mellett.Ez személyes tapasztalat.Ott voltam,beszéltem a biztonsági őrökkel.Másik:Karácsonyi pénz, hová költsük?Titkárnő ,magából kikelve,van egy csomó pénz karácsonyra,mondja a nejemnek,és a főnökség azon vitatkozik 2-napja,hogy hová költsék.Karácsony: Vezér mondja:A cég épphogy nem veszteséges,nincs pulykapénz a melósnak.Január:-tízmillás Audik a főnökségnek,akiknek +-még milliós pulykapénzre is futotta.Na erről beszélek!Ebből van elegem!Na ezektől sajnálom!Ezek a naplopók!Ezekre nincs szükség!Ebbe van benne a PI-áros,meg a menager,meg a HR-s-aki csak a pénzünket lopja.Ez a hatalmas vízfej,akit már csak a mi nyomorunkon lehet eltartani!Ezért nincs becsülete a melósnak.Mert ezt hagyja,ráadásul pénze sics,tehát buta,mert mindenki annyit ér amennyie van.Ezt mondta valaki,aki még életében nem dolgozott,és a seggnyaláson kívül nem ért semmihez.Ezek nem termelnek,max adóságot,egy szakmunkással ellentétben.Ha ezek mennének külföldre,max a fizetésen vennénk észre,de ha azok mennek akik dolgoznak,és értéket teremtenek annak nem lesz jó vége
2012. aug. 28. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Nézd,nem igaz,a diplomásoknak sem jár minden.Én például állatorvos vagyok.A szüleimnek nem volt pénze,hogy rendelőt vegyenek,ezért egy olyan állatdoki alkalmazottja vagyok akinek van.95ezer forintot keresek,és csak 4 órára hajlandó bejelenteni.Na ennyit arról,hogy de jó nekünk.De a férjem patkolókovács(ami kemény,veszélyes fizikai munka),ő hazahozza a havi 200-250ezret,ha jobb hónap van.Eredeti végzetsége szerint laborasszisztens lenne,de ezzel jobban lehet keresni.Szóval anyagilag nálunk pont fordítva van.
2012. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jah,amúgy az észosztó,undi kis hatalmukkal visszaélő HR-es p...-tól nekem is égnek áll a hajam.Amikor állást kerestem volt szerencsém párhoz.Mintha ő sz@rta volna a világot kb!Persze akinek nem inge...

Előző vagyok még.

2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10/13 A könyvelői dolog az egy szakma, iskolatitkárnak lenni az nem szakma, a villanyszerelés az egy becsülendő és felelősségteljes melo és általában nem 8 órában végzik. Én pl ugy fejeztem volna ki magam, hogy nem a fiam kereste sok, hanem az enyém kevés és nem a kor szerint fizetnek hanem az elvégzendő munka szerint. Régebben a munka a társadalmi hasznossága szerint volt bérezve, bértáblázva és már akkor sem volt a melós normálisan megfizetve, de erkölcsileg azért megbecsülték mert a rendszer így kívánta. Most pedig a rendszerváltoztatásnál amit ugyan nem kívántunk,de mondogattuk, hogy legalább nem ingyen fogunk dolgozni. És mi lett belőle ? A család megélhetése a létminimum alatt van.Hát köszönjük.
2012. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!