Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért annyira rossz a fidesz?...

Brutálállat kérdése:

Miért annyira rossz a fidesz? Én egy magyarérzelmű vallásos becsületes oligarcha vagyok. Nekem jobb!

Figyelt kérdés
Adót eddig se fizettem, most még vissza is kapok a semmiért.Családi támogatásom maximális,gombokért dolgoznak az emberek a szintén gombokért vett földjeimen,és még hálásak is érte,hogy van munkájuk.Minden héten welness ,fitness,télen sízés,Bahamák.Nyáron fesztivál hegyek,(igaz már majdnem minden fesztiválozót ismerek,mert mindenhová az a pár ezer ember jár)Az autóm 8000-es én fizetem a legtöbb adót a benzinbe,és még ti sírtok,hogy így szar meg úgy.Azok a nehéz tárgyalások, meg munkaebédek(orosz pezsgő, kaviár)16-18-órátdolgozom,nekem ezért tellik.A pontos szép munka a barátaimmal ez az életem.Ti meg fikáztok,nem értem,Mondja már meg valaki miért nem jó ebben az országban élni!?

#vallás #politika #oligarcha #magyarérzelmű
2012. szept. 1. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Atyaisten ! Mit ittál ?
2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pro Patria ***** válasza:
40%

De sok szabadidőd van...


Sajnos már jelentették előttem a moderátoroknak, így én nem tudom.

2012. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Brutálállat, te most szándékosan írsz óránként ironikus kérdéseket a Fidesszel kapcsolatban?
2012. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak trollkodik, először még vicces volt de mára már elég.
2012. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert néhányunk elégedettsége nem a Fidesztől függ. A Fidesz az igenis egy rakás szar és akik jól élnek sem neki köszönhetik. Sőt! A Fidesz mindenkitől lop.
2012. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dick Esmen ***** válasza:
71%
Azon kívül hogy viccből írtad(legalábbis remélem):igen,az oligarcháknak jobb.De a szegények/a középosztály van többségben és nekik rossz.
2012. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viccelődünk? Halál előtt?

http://www.youtube.com/watch?v=IqKKS_JP164

2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha a Fideszre csak a nemzeti érzelmű oligarchák szavaznának, nem jutnának be a parlamentbe. Ezért kellenek a Fidesznek a nemzeti érzelmű marchák is.
2012. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon tetszik,a" marchák" kifejezés tipikus.Csak mi magyarok vagyunk képesek ilyen,szófordulatokra a különleges gondolkodásunk és félázsiai nyelvünk miatt.És még a piros pöttyökről nem is beszéltem.Kössz,hogy reagáltatok,még annak is aki nem érti az iróniát,vagy nem ért vele egyet.
2013. jan. 2. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!