Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig Orbán vagy Gyurcsány...

Eddig Orbán vagy Gyurcsány kormányzása okozott nagyobb kárt összességében az országnak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
70%

"mszp alatt volt hol dolgoznom a fidesz meg a nyomorpolitikájával évről évre csökkenti a munkahelyeket "


Ennek nyilván köze sincs ahhoz, hogy az mszp alatt 6 évig nem volt gazdasági válság. Mostani Orbán kormány alatt 2 éve Eu válság van (kérdezd az olaszokat, spanyolokat, portugálokat)


Egyébként pedig mind2-en xarul csinálták.

2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
77%
Még egyszer mondom, kár itt aggódni a spanyolokért, az olaszokért és másokért! 6-8-szor jobban élnek mint mi. De tegyük fel, hogy tényleg annyira romlik a helyzetük. Akkor is egy gyenge 2000 eurós nettó fizetésből most veszít valaki 100-at? És lassan ideje lenne belátni, hogy Magyarország nem az állítólagos EU-válság miatt hanyatlik, hanem az Orbán-Matolcsy-féle katasztrófapolitika miatt.
2012. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
78%

"Ennek nyilván köze sincs ahhoz, hogy az mszp alatt 6 évig nem volt gazdasági válság"


lehet én is a válságra fognám mint hogy kijelenteném hogy balfax vagyok a gazdasághoz


ezt a válság dumát be is venném de volt már a fidesz halalmon bő fél évtizeddel a válság előtt és akkor is csak a trágyát csinálta


az orbánkormány "kitűnő" munkáját európa 90% a "dicséri"

hisz a fürer hozta el az ingyenmunka fogalmát kis hazánkba

-ugyancsak az ő keze munkáját dícséri 3000 milliárd forint kihúzása a magánnyugdíj pénztárakból

-folyamatos munkahelybezárásokért is hálásak lehetünk neki

-már az adó adójának az adóján is különadó van

-a választásirendszert alapvetően egy manipulatív szavazóréteg felmérő rendszerré alakította


biztos kihagytam ezt-azt de ekkora trágyát nehéz fejben tartani


az mszp sem volt jó de még mindig élhetőbb volt az ország mint most a nyomor kellős közepén amit az orbán-matolcsy

"csodálatos" ötletelése hozott


bár én nem panaszkodom

ennek köszönhetően új hivatás után nézek

gyümölcsöző és rettentő jövedelmező lesz hisz a jelenlegi árak láttán bőven lesz munkám


aláírás: leendő temetkezési vállalkozó

2012. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
6%
Eaglehun-nal értek egyet, a többiek meg nem látják a fától az erdőt..
2012. szept. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakozom a 31-es válasz tulajdonosához.


Egyik sem volt tejfel, ez tény. Az MSZP kormányzása alatt én még tanuló voltam. Anyám betegsége miatt munkanélküli már több éve, s semmiféle járadékra nem jogosult. Apám egyszerű kétkezű munkás. Ugyan sokszor kellett összehúzni a nadrágszíjat, s előfordult, hogy kölcsönt is kellett kérni. De valahogy megéltünk. Igaz ruha csak a turkálóból volt, új cipő évente egyszer, s mentünk az akciós kajákra.


Most már szerencsére nekem is van munkám. Ketten dolgozunk, s két fizetésből hárman élünk. És lassan olyan a helyzetünk, mint mikor apám egyedül dolgozott.

Az Áfa folyamatosan emelése, egykulcsos adó bevezetése, melynek eredménye a kis keresetűek bérének csökkenése, műszakpótlékok agresszív megnyirbálása vezetett ide. Néha sírni lenne kedvem, s nem tudom mit hozhat nekem így a jövő, ha nem lesznek már a szüleim... És még csak 25 éves vagyok. :(

2012. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
84%
Eladták a jövőnket a múltért ...
2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
81%
Orbán egy felfuvalkodott hólyag, mindent elcsesz.
2012. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
80%
Most már vitathatatlanul Orbán okozta a nagyobb kárt,és ez a kár még lesz nagyobb is,amíg ők kormányoznak.
2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
29%

Ebben az országban még soha nem volt olyan kormány, illetve kormányfő akivel elégedettek lettek volna mindnyájan!

Gondoljátok végig és akkor magatoktól is rájöttök.

A magyar nép ugyanazt még soha se akarta, vagy ha igen, egy két nap múlva már megjelentek az ellenzők.

Lehetséges, hogy egyszerre legyen Tavasz, Nyár, Ősz, Tél?

Mert mi Magyarok ezt szeretnénk!!

2012. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
86%
Egy ország kormányzási hatékonyságát egyértelműen meglehet határozni, mégpedig a gazdasági adatokból. Ha javulnak az adatok jól kormányozzák az Országot ha romlanak az adatok akkor meg rosszul, ennyi! Jelenleg a Magyar gazdaság lejtmenetben van, és még az sem körvonalazódik hogy hogyan tudnák Orbánék ezt a folyamatot megállítani, nemhogy meg fordítani. Egyszerűen nincs koncepció. Ami volt megbukott.
2012. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!