Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig Orbán vagy Gyurcsány...

Eddig Orbán vagy Gyurcsány kormányzása okozott nagyobb kárt összességében az országnak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
30%

Egyértelműen a Gyurcsány- Medgyessy korszak az oka, az Orbánék felelőssége pedig az, hogy rossz megoldást próbáltak rá adni az elmúlt két évben.

Hogy a következő két évben mi lesz, az majd eldől.

2012. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
40%

"ezt a válság dumát be is venném de volt már a fidesz halalmon bő fél évtizeddel a válság előtt és akkor is csak a trágyát csinálta "


Ez egy nagy kamu állítás. Összességében még mindig az 1. Orbán kormány volt a legjobb az elmúlt 22 évben.


[link]

2012. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
73%

# 43! Ezt írod "Összességében még mindig az 1. Orbán kormány volt a legjobb az elmúlt 22 évben."


Az biztos elkerülte a figyelmed hogy miből volt a Fidesznek pénze az államadósság csökkentésére akkoriban. Nos csak hogy tudd a Horn kormány idején amit Bokros Lajos összelapátolt pénzt abból élt a Fidesz a négyéves kormányzása során. A Fidesz akkoriban sem tudott gazdasági terveket felmutatni a munkanélküliséget viszont tudta növelni, nem értem hogy ezek tükrében ,mi volt az a nagy siker amit a Fidesz elért??!!

2012. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
10%

Szerinted én olyan buta vagyok, hogy nem tudom, hogy a Bokros megszorítások is kellettek ehhez ?

Köszönöm szépen, hogy "nem vagy" előítéletes és "kinézed belőlem", hogy tisztában vagyok ezzel. Szóval biztos csak félregépeltél, mert beindult a fröcsögőhormon-termelés benned..


Viccet félretéve tudom, hogy ez is kellett hozzá .

Ettől még nem áll túl stabil lábakon az érved..

És bocs, de én spec nem kívánom vissza a "szuper" Horn-Bokros éveket..

2012. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nemvagy te buta csak simán figyelmenkívülhagyod a tényeket.
2012. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
5%
Nem hagytam figyelmen kívül a tényeket, leírtam a véleményem. Te pedig rám akarod erőszakolni a tiédet.
2012. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim válasza:
40%
Szerintem a lakosság! Azért, mert tájékozatlan, tanulatlan és birka( nem csak Magyarországon hanem az egész bolygón). Az emberek 99 százaléka nem hajlandó észre venni a monetáris politika jelentőségét. Nem a kormányok irányítják a világot és benne az országok gazdaságát, hanem a szuper gazdag bankár dinasztiák. Szóval ez a kérdés sem helyes. Szerintetek egy Orbánnak, Gyurcsánynak vagy egy Obamának van döntési joga? Aligha!
2012. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egál. De nem is miattuk vagyunk ott, ahol, hanem, mert 20 éve mi is történik (pártra és emberi kvalitásra tekintet nélkül)? Mit csinál az átlag magyar? Vagy robotol egy multinál - az általa megtermelt haszon jószerivel mind kimegy az országból - , vagy kereskedik, vagy szállit, vagy svarcol kinjában. Ilyen módon nem lehet értéket teremteni, csak papiron! Egy érték termelő réteg maradt, a földművesek, őket viszont - leszámitva az aktuáliss rendszer seggcsókolóit - ütik-vágják, pont ezért! Ráadásul itt a "segitőkész" külföldi tőke, amely kezdettől fogva a konkurrenciától akar szabadulni (vö. pl. a cukorgyárak, a nagy hirű termelő üzemek, mint a GANZ, a TUNGSRAM, stb. bezárása). És, ha ez nem elég, itt vannak a bankok, amelyek egy önmagában értéktelen dologgal - pénzzel - kereskednek, pszeudo-haszonért (világválság), viszont ezzel kézben tartják az ország teljes gazdaságát!

Egyszóval, azt hiszem, 20 éve b.-tuk el, tekintet nélkül ezekre és társaikra!

2012. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
15%
elképesztő ,hogy mennyi komcsi van még ebben az országban ,ha nem Orbán lenne most a miniszter elnök meg nézhetnétek magatokat már annyi féle adó be lenne vezetve meg be is volt pl az ingatlan adó,csak az Orbánék el törölték hála aki egész életében takarékoskodott,hogy ne egy panelba élje le az életét egy kisebb családi házat össze spórolt magának 30-440 év alatt akkor most fizethetné a milliókat adóként be remélem a következő 4 sőt több évet is Orbán fogja végig vinni nem ilyen Bajnai félék
2012. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
54%

Ha netán rám értetted, javasolnám

1. tanulj meg helyesen irni

2. tanulj meg gondolkodni

3. tanulj meg érvelni, ha már vitatkozol, méghozzá tények, nem pedig demagóg PR-hazugságok alapján

4.tanuld meg, hogy az ilyen szinvonallal csak magadat/magatokat járatod le

5. végül 2014-re tanulj meg vesziteni! (Nem okvetlenül az MSZP-től!)

2012. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!