Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetett nem sokkal a...

Hogy lehetett nem sokkal a rendszerváltás után Horn Gyula a miniszterelnök? (a múltja miatt) És hogy kerülhetett be az SZDSZ az ávós szülők hátterével a parlamentbe többször is?

Figyelt kérdés

Itt van például ez a vita, mai szemmel nézve is elkeserítő :


http://www.youtube.com/watch?v=Dud7XvgdOIg


2012. szept. 4. 18:55
1 2 3 4
 31/37 mustafa33 ***** válasza:
61%
Nem nézetm meg a "bácsikát", de emlékszem egy bácsikára a TV-ből még Horn Gyula kormányzása idejéből, akit kulákként hurcoltak meg annó az AVH-s időkben, aki azt vallotta a képernyőn, hogy H.GY. pufajkás verte ki a fogait.
2012. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 mustafa33 ***** válasza:
61%
Azt mondod, elsősorban köztörvényesek voltak ott. Az anyósom biciklipumpával verte ki az udvarból a tojáskontigenst szedő komiszárt. Köztörvényes garázdaként ítélték el a mamit. Szerintem politikai volt.
2012. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Okostojás szinte mindegyik képviselő vagy politikus jelene/sikere/ a múltból gyökerezik.
2012. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
313/33 Legalább 3 millió 56-os él országunkban, akinek legalább a fele szintén fogatlan!
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 mustafa33 ***** válasza:

Szóval szerinted mindnek H.GY. verte ki a fogait? ☻

Én csak egyről beszéltem, aki felismerte, de úgy vélem az az egy is egyel több volt a kelleténél.

2012. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem- a vélt pufajkások és Ők a vélt 56-sok,akik egy kicsit többet ittak a kelleténél. Ez olyan ,mint az az egyszeri katona aki bevonulás után két héttel leszerelt és többet tud mesélni a katonaságról,mint aki 2 évig volt. Viccet félretéve - mind két oldalon voltak "sérelmesek" -és a kiszabadított köztörvényesekről nem is beszéltem !
2012. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
69%

"Hol vannak a listák arról az állítólagos több száz ártatlan emberről akiket az ÁVH "koncepciós perben" kivégeztett? "


A törvénytelen halálos ítéleteket hozó bírák nevei ott vannak a Terror Házában kiírva. A pereket meg át lehet nézni a Magyar Országos Levéltárban vagy a Fővárosi Levéltárban.

2013. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!