Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Müszaki évente? Mindenki...

Müszaki évente? Mindenki pénzét el akarja szedni ez a barom kormány?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 13. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki pénzét el akarja szedni ez a barom kormány?"


Jóhogy rájössz már

2012. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez, mint a rendszámcsere.
2012. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
"Ha ön segédmotorral jár, ne vihogjon ott a hátsó sorban. A javaslat az EU teljes területén beveztné az ötvenesek kötelező regisztrációját és műszaki vizsgáztatását. Hú, mi lesz itt."
2012. szept. 13. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
NEM ÉRTED A NEMZET ÉRDEKE! :)
2012. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy miért van erre szükség. Egy összegben meghatározhatnák mennyi adót kívánnak kivetni az autósokra és akkor nem szennyeznénk feleslegesen a környezetet azzal, hogy műszakira hordjuk az autónkat és az időnket sem rabolnák.
2012. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
nem értem, minek ezen parádézni? ahol én lakom(nyugat-európa), ott is évente van műszaki a kocsiknak, mégpedig nem is olcsó.
2012. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ne légy ilyen gonosz nem a pénzünk kell nekik csak zavarja a multinacionális cégek teherautóit a sok mezei autós ezért kicsit csökkentik a forgalmat.
2012. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium szerint javulna az unió közlekedésbiztonsága, ha a tagországokban egységesen évente kellene műszaki vizsgára vinni a négy évnél idősebb autókat.


Az EU-ban évente bekövetkező közlekedési balesetek hat százaléka vezethető vissza a járművek rossz műszaki állapotára.


A cél az lenne, hogy 2020-ra a felére szeretnék csökkenteni a halálos balesetek számát.

Spanyolországban, Belgiumban már hosszú évek óta évente kell műszakiztatni a négy évnél idősebb autókat, az pedig más téma, hogy 40 euro egy műszaki vizsga.

2012. szept. 13. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most legyünk boldogok, mert nálatok is évente van?

Azért azt kiszámíthatnánk ha nem olcsó, hogy a fizetésed hány százalékát teszi ki és az én fizetésem hány százalékát.

2012. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincs döntés, de nálunk még a kétévenkénti vizsga díját is megemelik.
2012. szept. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!