Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha választhatnának a boltok,...

Ha választhatnának a boltok, vendéglők, hogy minden fillér után adóznak az APEH-nek és nincs védelmi pénz, vagy kigazdálkodják a maffia díját, melyikkel járnának jobban?

Figyelt kérdés
Mekkora védelmi pénzeket fizetnek havonta a boltok, vendéglők? Van konkrét infótok?
2009. aug. 1. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
newaze már legális a védelmi pénz?! Én szitává lőném aki pénzt követelne tőlem emberek!!!!
2009. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy legális? És ki mondta, hogy szabadon választható?

Arra vagyok kíváncsi, mit tudunk összességében a jelenségről?

2009. aug. 1. 12:44
 3/4 anonim válasza:
Nem értem pontosan a kérdést, de az Apehnek kénytelen vagy elszámolni minden fillérrel (ha ügyes vagy nem mindennel)és ha olyan helyen van a boltod, vendéglőd védelmi pénzt is fizetsz. ezt mind azért, hogy ne zárasson be az APEH és ne robbantsa rád a helyet a maffia.
2009. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem védelmi pénz tekintetében hatalmas eltérések vannak a különböző környékek között. Én úgy hallottam, hogy fix összeget szoktak beszedni, azaz nem a forgalom után.

Tehát, ha jól megy a bolt, jobb inkább védelmi pénzt fizetni, mint adót.


Én tuti megmérgezném azt, aki védelmi pénzt akar behajtani rajtam. Valami olyan mérget használnék, amitől rákos lesz, és szép lassan döglik meg. Vagy beleállítanám 10cm savba, aztán leengedném a lefolyón. Halál komoly.

2009. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!