Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszatérhet még valaha...

Visszatérhet még valaha Magyarországra a kommunizmus? Olyasmi formában, mint a Kádár-rendszer vagy akár szigorúbban, mint pl. a volt NDK?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 21:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
nem térhet vissza.A nyugat nem hagyná hogy a saját mocska helyett hazai termékekkel legyenek tömve a boltok.Aztán minden keresőképes embernek lenne munkája és létbiztonság lenne,még belegondolni is szörnyű!Mennyivel jobb napi megélhetési gondokkal küzdeni egy életen keresztül!1 havi munkával kevesebbet keresni amit egy nyugati keres 1 hét alatt,ez az igazi!-100g milka táblás csokoládé 0,59 cent(160 FT)németbe már 2 hónapja.nálunk 300Ft
2012. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes h rééégen a Kádár-rendszerbe volt mkinek munkája... Én nem szidom, nem dicsőitem, mert nem abba születtem, éltem, de szüleimmel, nagyszüleimmel sokat beszéltem erről.

Anyum az érettségije után 2 héttel tudott munkába menni, talált magának azonnal jó munkát (jól is keresett vele),vagy 8 általánossal is tudtál melózni, mert volt meló... mostmeg... Lehet érettségid, 2 szakmád, diplomád, sok pályakezdő 1 év mire talál vmit.

Nem volt ennyi bűnözés. Szüleim, azt se tudák h mi az a drog, a diszkókba is józanul jártak bulizni, mostmeg a 13 éves is seggrészeg este 10-kor... Talán egyszerűbb, élhetőbb világ volt az, mint most már nem azért

2013. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!