Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok - nak hogy jobb...

Mit szóltok - nak hogy jobb hatásfokkal láthatná el egy az adott kistelepülésen élő körzeti megbízott vagy csendőr a rendfenntartást?

Figyelt kérdés

Rendőrök és rendvédelmi iskolások válaszát is várom mert talán ők a legilletékesebbek!

Direkt írtam rendfenntartást hiszen ez lenne a feladata.

Ha pld gyilkosság történne akkor jönne a megye.

De az ott aktuális ügyeket vajon jobban hatékonyabban és olcsóbban tudnák e elvégezni, főleg ha odavalósi az illető!


2009. aug. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Erre már a nagyokosok is rájöttek.Már voltak a kisebb településeken körzeti megbízottak,de megszüntették takarékosságból és most újra akarják visszaállítani a régi rendszert,mert jól működött.
2009. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy jobban tudnák ellátni.Bízom benne, hogy jövőre be is vezetik a csendőrséget.
2009. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

dehogy működött az jól ....

csendőrségre pedig semmi szükség, persze mit akartok még?


A jelenlegi helyzet van és lesz, és nem is kell ezen változtatni.


Egyébként meg nem értem egyáltalán mi a kérdés. ha arra gondolsz, hogy egy helyi lakos legyen máról holnapra csendőr, ez se túl jó ötlet, mert ez mindenhol amolyan helyi kiskirálykodásokat, sheriff-effektusokat fog eredményezni, erre pedig semmi szükség.

2009. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kommentár az előző válaszhoz!


Nem értem miért nem működhetne sokkal jobban az ha kimondottan a helyi ügyekkel foglalkozna egy arra a célra kiképzett helyi lakos. Ugyan abban a képzésben részesülne mint bármely rendőr ugyan azokkal a jogokkal és kötelezettségekkel. Mind amellett egy speciálisan a saját

területén 1-2-3-4kistelepülésen tevékenykedne.

Ha az emberek akiket védenie és szolgálnia kell, nem lennének megelégedve a munkájával az jelenthetnék a megyének vagy egy egyszerű vissza igazolásos módszerrel nem jó véleményezést adnának róla. gy nem alakúlhatnának ki kis királyok.


Persze ha engem kérdezel. még mindig jobb ha egy a törvényeket betartani igyekvő kiskirály él a környezetemben , mint egy uzsorás bűnöző aki kiskirályként uralkodik a településen a sajátos törvényeit másokra erőltetve.


Írd meg hogy miért jó a számodra ami most van?

És miért rettegsz a helyi rendőrségtől, csendőrségtől?

2009. aug. 3. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most járőr vagyok, de kmb-s szeretnék lenni.

ha "hazakerülnék", ellenék a 4 faluban a környéken.

a mostani itteni Kmb-s hamarosan nyugdíjba megy, remélem én kerülök a helyére. :)

2009. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!