Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember aki az gondolj...

Van olyan ember aki az gondolja, hogy a cigányokat a bőrszínük miatt nem szeretik?

Figyelt kérdés

Megválaszolom a kérdésem: igen van.


Beszélgettem,olyan emberrel aki szerint a cigányokat a bőrszínük miatt utálják.

Mondjuk ő liberális,sokat nem is várhatunk tőle, de akkor is szerintem ez nevetséges.Én finoman szólva nem szeretem a romákat, de nem a színük miatt, a négerekkel semmi bajom sincs például.



2012. szept. 28. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Akkor mi miatt?
2012. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy baromság, h csak a bőrszínük.

Inkább a viselkedésük, pont tegnap volt egy kérdés, abban be volt linkelve, h Kanadában is már elismerik, h a cigányokkal csak a baj van...

2012. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

A bőrszín csak egy módja annak, hogy felismerjék az emberek, ki cigány és ki nem. Szerintem a többség azért nem szereti őket, mert egy vélhetően cigány ember valószínűleg morálisan alacsonyabb értékrendszerrel rendelkezik, mint egy vélhetően nem cigány. Hangsúly: valószínűleg, tehát nem mindig, de elég gyakran.


Ezt a problémát gyakran összevonják a fajgyűlölettel, aminet egy része a bőrszín szerinti diszkrimináció. Sajnos a cigánysággal és a zsidókkal szembeni, nem feltétlenül alaptalan előítéletek mellékhatásaként a fajgyűlölet is terjed, pedig pl. a négereknek aligha van köze a magyar valósághoz.

2012. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

A cigányokat fel lehet ismerni bőrszínről is, de nem ezért utálják őket.

Ha pl minden anyagyilkosnak piros sapkát kellene hordania akkor a piros sapkásokat kezdenék utálni, de nem a sapka miatt.

2012. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Aki a börszinük miatt utálja őket az egy id.óta!!!

Ilyet liberális legfeljebb az álmodban mondott!!


A cigányokat azért utálják mert jelentős részük lop és nem tiszteli az együttélés magyarok által kialakított szabályait(bár igaz, sok magyar sem)!


Ennek ellenére aki a megoldást egy véres mészárlós polgárháborúban vagy gettókban látja az a másik id.óta!

2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
A krumplibogarat se azért utáljuk mert csíkos...hanem mert KÁROS!!!!!
2012. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem a borszinuk miatt van a gond veluk. Ezt mindeki tudja, az aki be nem vallja, maga is cigany. Meg a normalis ciganyok is szegyenlik oket. A borszin mar csak egy ismertetojel, amirol felismerheto a baj, ha kozeledik.
2012. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek :) aztán majd ha Zoliska hazafelé összefut három megtermett kátrányos helyzetűvel, hogy "hé öcsém,de király teldzsód van, ilyen nekem is kéne", oda már kevés lesz azt mondani hogy "ne már, titeket védtelek a gyakorikérdéseken a sok hitlerista-fasiszta-rasszista-trappista kommentelővel szemben, ha most kiraboltok, felül kell bírálnom a korábbi nézeteimet és levonódik a százalékom"...whehehehe :D
2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes hogy a GYK moderátorai engedik a náci eszméket és szélsőjobbos kérdéseket szabadon terjedni itt a GYK-n!


És legtöbbsör nem törlik a gyalázkodásokat!


Lassan rosszabb lesz mint a Kurucinfó!


Lassan úgy gondolom pár kérdező mögött talán pont az adminok állnak!

mert mi másért lehetne hogy 1-1 "b.romarcú" vagy "te hülye s.gg" az ellenőrzések után is bent maradhat??

Miközben akár egy "buta" szóért is törölnek mindent!

2012. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha a bőrszínük miatt utálná őket bárki, akkor ezzel az erővel a szoláriumba járókat is utálná. Tehát aki ezt gondolja, az téved.
2012. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!