Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország (és Európa) nem...

Magyarország (és Európa) nem fogja elveszíteni jellegét a fekete afrikai és arab bevándorlóktól?

Figyelt kérdés

Miért engedélyezik ennyire a bevándorlást főleg úgy, hogy

- Afrika kb. 30 %-a HIV-pozitív?

- gettókat alkotnak, és nem asszimilálódnak?

- a hatalmas kulturális különbségek miatt folytonos az ellentét?

stb.



2012. okt. 3. 23:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Magyarországnál milyen jellegre gondolsz? Ha végignézed a történelmünket, rájössz, hogy nincs is olyan, hogy "magyar ember". Nézz utána a neten, hogy hányszor és hányféle népet telepítettek be vagy kényszerből, vagy mert néhány száz évig uralkodtak rajtunk. Vagy kérdezz meg egy genetikust, hogy micsoda egy keverék nép vagyunk. De ezzel mi a baj? Szerintem semmi. (Amerikában is sok olyan hang van, aki szeretné a bevándorlást ilyen-olyan úton leállítani. Annak ellenére, hogy pl. az ő ősei sem indiánok voltak.) Ha Te Magyarország miatt aggódsz, nem a bevándorlóktól kellene tartanod. Van itt helyben olyan népcsoport, aki már most felzabálja a magyarságot. A felsorolás második és harmadik része pontosan illik rájuk, pedig több száz éve együtt élünk.
2012. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon vagy 3-4 városban vannak feketék (Budapest, Győr, Sopron) Győrben lakom és tényleg nagyon zavaró, hogy van belőlük 50 darab (képletesség)...-.-
2012. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért jó ez nekik, de már Ausztriát is teljesen ellepték az arab bevándorlók, bár az afrikai sem kevés. Végmegyek egy grazi bevásárlóközponton és az embereknek kb a fele arab. A volt munkahelyemen az embereknek az 1/3-a török volt, szinte már ők parancsoltak nekünk, magyaroknak. Röhej az egész. Aztán jött egy tucat ázsiai meg néger és kirúgták szinte az összes magyart miattuk! Nálam itt szakadt el a cérna. Robot-, rabszolgamunkára is már úgy tűnik, jobb az ázsiai, a néger, az arab, mint mi, magyarok. Sőt lassan ők néznek le minket és mi jobban le vagyunk kezelve, mint a bevándorlók.
2012. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy akik most a nagyvárosokban randalíroznak, azok első generációs bevándorlók. Majd 3.-4. generációban már valószínűleg felhígulnak.
2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

""Kérdezz meg egy igazi angolt a dologról, rengetegen azért költöztek vidékre mert iszonyat sok gond van a (főleg iszlám vallású, muszlim, arab) bevándorlókkal."


Veled is?


Velem lehet hogy azért nem mert:

1. munkából élek nem segélyből és gyerektartásból, vagy egyéb állam által nyújtott segítségből.

2. Adót fizetek.

3. Nem bűnözöm.

4. Nem járatom a párom csadorban az utcán.

5. Nem hirdetem magamról hogy hithű muszlim vagyok, és közben nem akarok lefektetni minden kelet európai szőke huszonévest.

6. Össze tudom adni fejben hogy mennyi 15+25.


Sajnos ezeket tapasztaltam, de biztos minden nemzet könyörög a hasonló képességű és mentalitású bevándorlókért:

http://www.youtube.com/watch?v=UufTBjgEE5Q

2012. okt. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

"1. munkából élek nem segélyből és gyerektartásból, vagy egyéb állam által nyújtott segítségből.

2. Adót fizetek.

3. Nem bűnözöm.

4. Nem járatom a párom csadorban az utcán.

5. Nem hirdetem magamról hogy hithű muszlim vagyok, és közben nem akarok lefektetni minden kelet európai szőke huszonévest.

6. Össze tudom adni fejben hogy mennyi 15+25. "


Akkor csupán egy kérdés:



Miért nem?

2012. okt. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy min háborodott fel az a magyar aki Ausztriában ugyan olyan bevándorló mint a négerek, ázsiaiak, arabok stb.. Ausztriában egy magyar pont ugyan olyan bevándorló. Szóval shut up bitch!
2012. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miert lenne egy magyar megkülömböztetve <Nemetben vagy ausztriäban???

Itt eszakon ugyanolyan utolso bevändorlo a magyar is mint a kurd, a török, az arab vagy esetleg a lengyel.

Minket ältaläban a romänokkal meg a bulgärokkal tesznek egy szintre. Ezt nem egy nemet vägta mär a fejemhez.

2013. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!