Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy nemzeti-keresztény kormányunk közpénzből,10 millió forintért a Blikk nevű szennylapnak állíttat szobrot egy budapesti közterületen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 5. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
És ez a párt a legtámogatottabb az országban. WTF? Ez most komoly? Az mszp-t sem akarom vissza, de ennél még az is jobb volt valamivel.
2012. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezek a tolvajok annyira elszemtelenedtek, hogy már a nyilvánosság előtt, szemrebbenés nélkül lopnak el tízmilliókat, milliárdokat. Ha az "emútnyócévben" ilyesmi történt, már vonultak a fizetett tüntetők, dúltak, fosztogattak a belvárosban, most hol vannak a dicső magyar emberek? Miért nem megy ki tüntetni senki? Ja, most nem fizeti őket a fidesz... Egyszerűen gyomorforgató, amilyen patkánytanyává teszik ezt az országot, mintegy kétmillió ember pedig mosolyogva és boldogan támogatja is őket.

Egyébként még a kérdéshez annyit, hogy vérfideszes, vérben forgó szemű nyuggerek szokták a pofákat vágni, amikor pl. buszon, villamoson valakik ilyen blikk-féle szennylapokat kihajtogatva nézegetnek, erre most kiderült, hogy ez a kedvenc újságuk. De hát láttunk már sok ilyen eszmei megvilágosodást a felcsúti KISZ-titkár vezette hazaffyak gyülekezetétől.

2012. okt. 6. 21:15
 13/16 Komplikato ***** válasza:
Ez jelzésértékű pont úgy, mint a Szabadság tér átnevezése pont Horthy-ra vagy a Magyar Köztársaság átnevezése Magyarországra.
2012. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Attól kell kártérítést követelni aki megszavazta ezeket.
2012. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A Blikk igen szokszor kiteregette a politika szennyesét is,hát meg kellett venni őket,de miért az adófizetők pénzén? Ismereteim szerint nemcsak szobrot állíttat,hanem anyagilag is támogatja a lapot.

Nagyon ritkán vettem meg az újságot:Nem értek egyet azzal,hogy a karosszékben ülve lehet bárkiről,bármikor,bármit írni!!! Igen sokszor sajnáltam embereket akik "ügyeletesként" minden nap szerepeltek.El nem tudom képzelni a média,sajtó világában miért azokat választják, akiket sem a környezetem, sem én nem hívnám életre,mitöbb sosem cikkeznék róla???

2012. okt. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van szobruk a náciknak és a kommunista megszállóknak is.
2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!