Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a járdán jön velem szembe...

Ha a járdán jön velem szembe egy roma banda, az mennyire jó ötlet ha átmegyek a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok elmenni mellettük, mert nem tudom mi történhet.
2012. okt. 8. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Ha látom, hogy ők is átjönnek amikor én megyek, visszafordulok ahol voltam.
2012. okt. 8. 16:05
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Azért ez gáz, hogy a saját országunkban nem merünk járdán közlekedni... Amúgy ahogy kifigyeltem, az idősebb cigányok nem nagyon kötözködnek, inkább az "iskolába járók"
2012. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
13%

#2

Erről nem a cigányok tehetnek. Magyarokból is van legalább annyi lehúzós, késelős alak mint cigókból csak a média ezt sulykolja belénk. Én soha nem paráztam ilyeneken, ha szembe jönnek akkor mi van? Elmegyek mellettük. A legdurvább eset az volt amikor megkérdezték hogy van-e egy szál cigim.

2012. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
98%
Nekem meg az volt a legdurvább eset, hogy megvertek, és elvették a telefonom. Sőt, az egyik ismerősömnek is a HÉV-en vették el a telefonját úgy, hogy még 4 megállót utaztak ugyanazon a hévkocsiban. A többi ember se segített. Mindenki félt. Előrántanak egy kést, és leszúrnak... Fehér ember még nem kötött belém, csak részeg. Az meg más téma.
2012. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
97%
Én is félek előttük/mellettük elmenni. 13L
2012. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
88%
itt is divat h. borogatnak le kell menned a fűre ...
2012. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
16%
Én a skinheadektől jobban félek mert ők biztosan kötekednek, hiszen nekik csak a gyűlölet jutott. Ők rosszabbak mint a cigányok.
2012. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
10%

Én nem értem, miért kéne minden ok nélkül átmenni az út túloldalára, csak mert jön valaki/jönnek valakik szemben. Ha veled csinálnák ezt, mélységesen fel lennél háborodva - és joggal. Szerinted ez milyen érzés??

Mi történne, ha elmész mellettük?? Semmi! Ugyanúgy semmi, mintha bárki más mellett elmész.

Ez olyan undorító dolog, már ne is haragudj...

2012. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
77%

#8 Hogy mi lenne? Ha nő az illető akkor akár meg is erőszakolják. Nekem senki ne akarja őket bemutatni, megtették már ők azt elégszer.

Kérdező: Nyugodtan menj át a járda másik oldalára. És lehetőleg szerezz be önvédelmi fegyvert is. A gázspray a legjobb, mert akár zsebben is elfér és ha félsz akkor nyugodtan rajta tarthatod a kezdet anélkül, hogy bárki is látná. A rendőrség számát tedd gyorshívóra a telefonodon. Minél többen vannak annál nagyobb az esélye, hogy beléd kötnek főleg késő délután vagy estefelé. Lehetőség szerint te se járj egyedül. És ha megtámadnának ne az értékeiddel foglalkozz, hanem fuss ahogy tudsz. Meg ne állj az istenért se. Nézd meg mi lett szerencsétlen Szögi Lajossal is.

2012. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
97%
skinheadből ( én még nem is láttam a településen pedig 30ezres városról van szó) kevesebbet látok az utcán, mint cigányt ... cigánytól se kell tartani, de amikor egy 8-10 éves cigány megy oda egy életerős sráchoz kötekedni ... akkor már baj van ! Ha hátat fordítasz félsz és kirúgják a lábad, ha ott maradsz körbe állnak, ha elfutsz akkor meg biztos h megjegyzik a fejedet ....
2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!