Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a járdán jön velem szembe...

Ha a járdán jön velem szembe egy roma banda, az mennyire jó ötlet ha átmegyek a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok elmenni mellettük, mert nem tudom mi történhet.
2012. okt. 8. 16:02
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
87%

Én annyira nem félek, tanultam önvédelmet.


Önvédelemből meg minden jogos. Önvédelmi gyilkosság is bizonyos mértékben megengedendő.

2012. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
#23 volt osztálytársam (kickboxos) megvert 2 cigányt, akik elakarták venni az Iphone-ját, mégis úgy jött ki a dolog, hogy ő egy rasszistafasiszta magyarnáci. Ennyit az önvédelem jogosságáról...
2012. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baszhatod az önvédelmet amikor 10 kancigány körüláll machetékkel.
2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%

" a többi cigóval nincs ilyen probléma. "


Igen, pont az ilyenek verték agyon a szomszéd faluban az öregasszonyt.

De örülök, h te így eldöntöd, h semmi gond nincs a cigányokkal.

Ilyenkor sajnálom, h nem az ilyen embereket verik meg erőszakolják meg.

Ami késik nem múlik, ha jól megy egyszer csak összeszúrkálják valamelyik családtagod, én drukkolok;)

2012. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
96%

"Én nem értem, miért kéne minden ok nélkül átmenni az út túloldalára"


Van, aki szereti megelőzni a bajt...


"Ha veled csinálnák ezt, mélységesen fel lennél háborodva - és joggal."


Mindenki akkor megy át adott utca túloldalára amikor kedve tartja. Ha a velem szembejövő ember teszi ezt, hát menjen, nem érdekel. Az én lelkem nyugodt, mert senkit nem fogok megtámadni.

2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
97%

"Mindenki akkor megy át adott utca túloldalára amikor kedve tartja. Ha a velem szembejövő ember teszi ezt, hát menjen, nem érdekel. Az én lelkem nyugodt, mert senkit nem fogok megtámadni."


Jó, de te egy normális, viselkedni tudó ember vagy.

Ő viszont egy cigány, aki szerint ilyenkor a természetes reakció az, ha megkéselem a másikat.

Szánalmas és akkor csodálkoznak, ha kidobálják őket minden országból.

2012. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért, de ha egy ilyen banda szembe jönne az utcán, és is be lennék szarva, pedig nem vagyok olyan kis darab. De ezek tényleg nem emberek, mert ember nem köt beléd mindenféle ok nélkül, és nem ver el a semmiért.

És igen, ha jönnek akkor még mindig jobb időben megelőzni a bajt, mert úgyis beléd kötnek. Hány embernek beszólnak, hogy: "Mit nézel, köcsög?" Kb. ilyen értelmi szinten állnak ezek. Hihetetlenül veszélyes egy népség, és nem tudsz velük mit csinálni, mert egy részt nem tudod megvédeni magad 5-6 emberrel szemben, mert képtelenség, mindegy milyen kondiban vagy (arról nem is szólva, hogy összecsődítenek két perc alatt 40-50 ismerőst), más részt ha sikerülne is visszavágnod, akkor utána téged ráncigálnának bíróság elé, mert megvédted magad, másrészt attól is tartanod kéne, hogy a cigányok felkeresnek...

Hihetetlen ez, ahogy működik az egész. És a legrosszabb az állandó félelem, hogy nem tudod mikor találkozol velük, meg hogy mi lesz. Csak mész az utcán és közben őket figyeled, hogy ne jöjjenek oda, és mikor hazaérsz megkönnyebbülsz, hogy végre ezt is megúsztad. És mindezt a saját hazádban csak azért, mert egy csürhe nem képes beilleszkedni.

2012. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
62%
A lehető leghelyesebb megoldás,ha visszafordulsz.Aki szembejön veled arról nem tudhatod mi jut az eszébe az utolsó pillanatban. A családdal megbeszélheted,ha megíjedsz tőlük akkor a telefonod folyamatosan cseng vagy valakivel együtt tudnál-e közlekedni.Az etnikum csoportosan támad: Az a tanár akit agyonütöttek vidéken.
2012. okt. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
12%

"Én a skinheadektől jobban félek mert ők biztosan kötekednek, hiszen nekik csak a gyűlölet jutott. Ők rosszabbak mint a cigányok."


Bezony, minden kopasz rasszista féreg. Csak azért lettek rákosak és ezért hullik ki a hajuk.

2012. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
100%

Olyanok mint a farkasok, csak bandában van merszük! Mióta kicseréltem a kocsim egy fekete sedan-ra és persze az ablakok is a lehető legfeketébbek, azóta ahol lepakolok, és ha esetleg van roma, akkor onnan automatikusan elmennek és nagy ívben kerülik, ezt figyeltem meg. Pedig nem vagyok ellenük! Az igaz, h. a hajam nem hosszú de nem is kopasz, csak nem szeretem ha a fülemhez ér :)

Az is igaz, h. nem is szeretem őket! Persze vannak köztük rendesek is, nem mind rossz. Viszont a részeg, közveszélyesen munkakerülő csöveseket sem szeretem akik kunyerálnak, és még lehetne sorolni...

Visszatérve a kérdésedre:

Ha viszont látod, h. szembe jön egy roma, vagy skinhead, vagy részeg, vagy sorolhatnám még... bármilyen furcsa kinézetű banda vagy csak fura gonosz tekintetű ember! Akkor ha van rá lehetőséged, ne a másik oldalba menj át, hanem az első bármilyen üzletbe, vendéglátó egységbe, vagy nyilvános helyre ahol sokan vannak. Ha nincs ilyen akkor csöngess be az első házba mintha oda mentél volna eredetileg, vagy tárcsázd a rendőrséget 112 azonnal! Mert ha átmész a másik oldalra akkor se biztos, h. megúszod, mert talán ha mégis kiszemeltek volna akkor utánad mennek, valószínűleg mivel nem ismered őket, talán gyorsabban futnak! Ebbe gondolj bele.

Jobb előre félni mint utólag sírni!

Ez az én véleményem, tanácsom :)

2012. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!