Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a járdán jön velem szembe...

Ha a járdán jön velem szembe egy roma banda, az mennyire jó ötlet ha átmegyek a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok elmenni mellettük, mert nem tudom mi történhet.
2012. okt. 8. 16:02
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy nagy az Isten állatkertje, de a cigányok ellopták a kerítést.
2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Ide kéne küldenem a katona kollégákat meg pár fighter-t és leölni az egészt fajt a pics*ba mind a levesbe.

(Persze a levest a külföldiek ennék meg) :)

2013. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

47-es, mi lenne, ha nem bombáznál a személyes üzeneteiddel??? A beszélgetés itt folyik, nem privátban!

Köszönöm.

2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Jó akkor válaszolj nekem, a két válaszomra.

Ez rasszizmus? Nem, hanem élettapasztalat.

Tudod én már 15 évesen megtapasztaltam a cigányok kultúráját,negatív értelemben.

Te még nem tapasztaltad meg őket.

Csak azt tudod mondani nem olyanok a cigányok,menyél el este akár hova Borsodba,Baranyába, Szolnok megyébe stb és majd rájössz milyen a cigány kultúra amit védesz.


Rózsaszín ködből látsz, és mindenki integet neked. Meg mutattak néhány cigány értelmiségit neked és azt mondtad, hogy jó nincs cigány bűnözés.


Jó akkor nem privátba írom, láttál már cigányt? Akkor tudnád miről beszélek, és akkor ránézhetnél a 2 válaszomra is, tán azok is rasszizmus? Az élettapasztalat.

2013. jan. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!