Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem meglepő, hogy...

VVMMvvmm kérdése:

Szerintetek nem meglepő, hogy Alföldi Róbert még a hivatalában van? Hiszen a Fidesz már elég rég korményoz.

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Meghatározott időtartamra szól a szerződése. Milyen alapon rúgnád ki? Mert homokos? Érdekes indok lenne Európa közepén, 2012-ben.
2012. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az Alföldi nem a Fidesznek szúrja a szemét, hanem a Jobbiknak. Ők akarják mindenáron eltávolítani.
2012. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nos, szerintem Alföldi szexuális identitásának ugyanannyi köze van a színházvezetéshez, mint Dörner világnézetének.

Engem is taszít a homoszexualitás, de emiatt ne rúgják ki, ahogy Dörnert sem azért, mert bizonyos dolgokban nem polkorrekt.

2012. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Tudod ebben az országban se sajtószabadság, se demokrácia nincsen, úgyhogy ezért képzelhető el, hogy egy fasiszta párt kormányzása alatt meleg színházigazgatók rohangáljanak.
2012. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
A Fidesznek semmi baja Alföldivel. Kevered a Jobbikkal.
2012. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szánalmas ez az ország...

Komolyan? Ez a vélemény? Takaroggyon mer' homokos?

Különben is, honnan tudjátok, hogy az? Személyes tapasztalat? ;) Nekem is van egy barátom, aki tök nőiesen tud gesztikulálni, a hanghordozása sem férfias, mindig csajokkal lóg, a "pasis" témák soha nem érdekelték, újabban plázacica is. Mégsem meleg, full hetero.

2013. márc. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!