Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Moszkva tér vagy Széll Kálmán...

Moszkva tér vagy Széll Kálmán tér?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy Te, vagy a környezeted a mindennapi társalgásban hogy hívjátok Buda egyik legforgalmasabb csomópontját.

2012. okt. 12. 21:52
1 2 3 4
 11/38 Komplikato ***** válasza:
76%

Hát én ehhez öreg vagyok. Nekem marad Moszkva tér, semmi érzelmi alap, csak mert így szoktam meg.

Még szerencse, hogy csak a Szél Kálmánra nevezték vissza és nem Adolf bácsira, ahogy egyszer volt.

2012. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

Nekem Moszkva tér marad, márcsak a nagyszerű magyar film miatt is.

Azt is észrevettem, hogy a repteret is mindenki Ferihegynek hivja.

2012. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%
Moszkva, mert az a neve.
2012. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Pro Patria ***** válasza:
30%

Na ez már tényleg bicskanyitogató...!

Miért kell lemínuszozni azt, aki Széll Kálmán térnek hívja?

Micsoda torz biomassza az, ami a fórumközösség legaktívabban pirospacsizó részét alkotja? Ezzel is szerintetek most jól odalázadtatok a Fidesznek? Közben meg szól Karsay "nem tetszik"-je a háttérben, ugye?


És még ti tesztek fel naponta három kérdést állítólagos "mindenhol bérpontozó fideszesekről", meg "kormány által törölt kérdésekről", holott még egy ilyen kis piszlicsáréé témában is nyilvánvalóan megmutatkozik, hogy ez pont fordítva igaz. Ezek után nekem senki ne tagadja, hogy itt éppen az árván maradt SZDSZ fórumozók azok, akik nyomkodják a pacsikat veszettül.


Nem azért van ilyen kirívóan megmutatkozó reprezentációtok itt, mert sokan vagytok. Hanem azért, mert - mivel kisebbséget alkottok - ti vagytok a legaktívabb felhasználók, hogy ezzel pótoljátok számbeli hátrányotokat. A mínuszozások nem tükrözik valós létszámotokat.


Azt üzenem: Ti, kis árnyékban vegetáló, fényre soha ki nem járó szellemi zsákutcák, csak itt nagy a hangotok és a jelenlétetek, a virtuális világban, de a való életben olyan szűk csoportot alkottok, hogy még egy 100 lelkes faluban sem tudnátok jelöltet állítani...

És ez a fontos!;)


És hogy a kérdésre is válaszoljak: Széll Kálmán térnek nevezem én is, és a környezetem is. És még valami: tévedés azt hinni, hogy ez valami átnevezési hóbort. Ennek a térnek ugyanis ez volt az _eredeti neve_, és éppen a Moszkva tér volt az átnevezés. Most csak visszakapta nevét.

2012. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Komplikato ***** válasza:
87%

"És még valami: tévedés azt hinni, hogy ez valami átnevezési hóbort."

Nyilván a többi pár száz átnevezés nem volt az ...

Sem a Budapest zászló átterveztetése, sem több község vagy kerület címeréé ...

2012. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom 1:45-kor elgurult a narancssárga gyógyszer:))

Kelletek ezek az átnevezések! Mintha ennek a nyomorult országnak ez lenne az egyetlen problémája.

2012. okt. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
Ha budapestiekkel beszélek, Moszkva térnek hívom (direkt - a Széll Kálmán az nekem csak a Matolcsy ámokfutását, meg a XIX. század iránti nosztalgiát jelenti, és nekem mindkettő büdös). Ha vidékivel vagy külföldivel, akkor fanyalogva szélkálmánozok, hogy ne tévedjen el az illető.
2012. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%
Hobo - Moszkva tér Blues
2012. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
72%
Széll Kálmánról nekem is leginkább az idióta Matolcsy meg a Fidesz hazug és erőszakos nyomulása jut eszembe, úgyhogy csak azért is Moszkva tér!
2012. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%

Megszoktam már a Moszkva teret ahogy a Ferihegyet is, így fogom halálom napjáig hívni.


Azonkívül hogy közvetlenül az orosz-magyar barátság erősítése címszó alatt futó seggnyalás előtt dobta be a nagyeszű kormány a korábbi látogatások eredményét is semmivé téve(gyönyörű pávatánc nemde?), meg hát a szegény, útbaigazítást kérő turisták összezavarásán kívül nem sok mindent értek el vele.


De egy táblagyáros haver biztos jól járt vele, és a nagynemzeti maszlaghoz is passzol. Megérte nem?


Ahogy látom valaki megint a szívére vette, még ha csupán a netes "közvélemény" is, merészel ellentmondani neki. Ha annyira piszlicsáré az ügy miért zavar ennyire? Olyan nehéz elviselni hogy valaki nem veled ért egyet?


A fideszes bérpontozókról csak annyit, hogy pont annyian léteznek mint a szadeszes szoci vagy éppen jobbikos bérpontozók.


Tudtommal a véleményt a zöld,kék,piros kezekkel lehet jelezni, hogy ezt sokan primitíven zsigerből teszik MINDKÉT oldalról az az ő szegénységi bizonyítványuk.

Nem tudom hogy vagy vele, de én magasról letojom hogy mennyire vagyok hasznos vagy inkább népszerű egy internetes fórumon, és nem hisztizem itt,hogy sokan hátbaveregessenek, hogy jól megmondtam a frankót vagy játsszam nagy beleéléssel az internetes mártírt.

De megérte nem, hiszen azt a 3 szadeszes szerencsétlent jól lealáztad most, nyilván messziről elkerülnek téged ijedtükben és ezentúl (legalábbis téged) nem fognak pontozgatni.

Pár védtelen Munkáspárt aktivistába még nem kötsz bele? Esetleg a DK ifjúsági tagozatába? Netalán egy két LMP-s és Jobbikos fiatal ellen is kimersz állni?


Megmondta már a Fletó is, igaz hogy a szlovák befektetőknek, de attól még ugyanannyira igaz marad (legalábbis itt): "Ha nem tetszik, el lehet menni"

2012. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!