Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekes nem hogy a Coca...

Érdekes nem hogy a Coca Colánál ott volt a nagyságos Orbán úr, egy ilyen cég nyitásánál meg csak a Jobbik képviselői?


2012. okt. 16. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Milyen ostoba a kérdés: a film szerint láthatóan ott volt a Czomba is, az viszont mióta jobbikos? És aCzomba nyitotta meg...
2012. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Fizetést is kapsz az igehirdetésért vagy csak egy öncélú aktivista vagy?

Van itt egy gyermekvállalás topic, oda is bombázhatnál még pár ilyen kérdést ami téged foglalkoztat. Hátha a békés családanyákat is meg tudod győzni mi kell nekik ahhoz hogy boldogok legyenek.

Engem igazából már meggyöztél: hova kell menni tüntetni, milyen szinü és alakú zászlót vigyek és azt is mond el nekem mit kell kiabáljak hogy megtegyem azt amit a haza elvár tőlem?


Amit te mondasz úgy csinálom, kezd kirajzódni bennem hogy te leszel az új példaképem.

Egy újabb celeb versenybe szállt, hajrá cica.

2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Orbán idiotizmusát jól mutatja a Coca Cola gyáravatója, egyszer üldözi a multikat máskor meg ünnepli őket ahogy az ő érdeke éppen megkívánja.

Vona megtűri maga mellett a Fideszes államtitkárt akinek semmi köze ehhez a gyárhoz nemtett érte semmit, ebből jól látszik hogy összenő ami összetartozik (jobbik fidesz).

A fentiekből azthiszem kiderült hogy a Jobbik és a fidesz nagyon messze áll tőlem. Egyedül azt a Jobbikos polgármestert tudom tisztelni mert ő és a tulajdonos dolgozott meg ezért az üzemért, a többi léhűtő az csak ünnepelni ment oda.

2012. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a Coca - Cola nem fog tönkremenni, de ha mégis más lesz érte a felelős, de egy járműgyár (ahol szerintem csak alkatrészeket gyártanak) bármikor bedőlhet és akkor azt mondják, hogy az Orbán adta át és tönkre ment és miért nem segít.
2012. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes videó! De van néhány kérdésem.

Ha a tulajnak több gyára van, pénzét új gyárak építésébe fekteti, akkor miért kellett hosszú éveket várni a gyár elkészültére? Mire várt? (Egy gyár építéséhez nem kell állami engedély),Bankkölcsönre, állami támogatásra, Úniós pénzre? Vagy a Jobbik pénzelte?

Ezekre nem ad feleletet a videó!

Higgyük el, hogy a hasznot nem viszi ki az országból.

A másik kérdés: Tiszavasváriban sok cigány él. A Jobbik szerint nem segély kellene nekik, hanem az, hogy dolgozzanak. Ezzel egyet is értek. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy a gyárban hány cigány fog dolgozni? Vagy őket a Jobbik nem tartja magyarnak?

2012. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiszavasvári az egyetlen nagyobb város Magyarországon, ahol jobbikos polgármester van. Természetes, hogy a beruházást próbálják a saját sikerükként beállítani. Én nem látok ebben semmi különöset, nem tudom mire céloz a kedves kérdező.
2012. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
FIDESZ = JOBBIK és ezzel mindent elmondtam. Gyakorlatilag egy párt a kettő.
2012. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ne haragudj, de ez eléggé demagóg hozzászólás volt. Mondjuk, több köze van a Fidesznek a Jobbikhoz, mint az LMP-nek az SZDSZ-hez (szimplán annyi hogy elfogadja a másságot, és egyenlő jogokat kíván számukra, de semmi több), de akkor is triviális hozzászólás. Természetesen nincs kétségem, afelől, hogy milyen összejátszások vannak néhány helyen, és ha az érdekük úgy kívánja, simán képesek lesznek koalíciót kötni.
2012. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!