Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent Matolcsy újabb...

Mit jelent Matolcsy újabb bejelentése?

Figyelt kérdés
A hetedik lépés: 60 milliárd forint többletet várnak attól, hogy 2,5 millió forintig egyedi számlaellenőrzés lesz a NAV-nál. Ez az adóbeszedés hatékonyságát nagy mértékben javítja majd.
2012. okt. 17. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
több bejelentés is van...ellenőrzik az adócsalókad...közműadó lesz de kb ez is a miénk felemellik a tranzakciós és 1éb adókat..
2012. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
A kishalaktól beszedik majd a pénzt, de a nagyoktól nem. Ahogy eddig is volt.
2012. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Lassan kezdik kisöpörni a padlást, mint az igazi régi kommunista-érában. Már többször elhangzott, igaz, nem a kormánytól, hogy az EU és az IMF nem követel újabb megszorításokat tőlünk. Most azért rájuk fogjuk megint. Szép. Megbillent a gazdaság, tátong a lék a hajón, az IMF-vel pedig csárdást járva "szabadságharcolunk". Itthon meg lehúzzuk a gatyát is azokról, akiken még van.

Na, most mi van drága "Békemenet"-es honfitársaim? Mentek tapsikálni nagy vigyorogva még mindig a kormánynak? Örültök, hogy megint kaptunk ajándékba egy keményet a szemünk alá? Van még ilyen elvakult fan az országban???

2012. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes hogy még múltkor azt mondta Orbán, hosszú távú tervei között van a közmüveket non-profitosítani.


Most meg adóztatni akarja? Nem értem a két bejelentés közötti különbséget.


Non-profitosítva teljesen normális lenne, hiszen ha megnézitek, mindjárt csökkenne a rezsi a profit elkaszálása miatt.


Amúgy a kérdés, leginkább az adócsalókra vonatkozik, de tudtommal ők börtönt kapnak, és nem pénzbirságot. Szóval nemtudom honnan vesznek ekkora összeget.

2012. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne lenne, agymosott birkák mindig lesznek.Mennek vágóhídra, tapsolva.

Az IMf nem követel több megszorítást, de hát kedves politikusaink annyira szeretnek szorongatni,meg nyúzni, amíg van marha, aki hagyja magát.

2012. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Hetedik lépés?Szerintem hetedik csapás....
2012. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
38%

Ezt annyira bírom, hogy a kérdező feltett egy kérdést és még véletlenül sem arra válaszoltok, akkor ennyi erővel azt is ide írhatnám, hogy milyen színűt dobtam reggel.


Számomra sem egyértelmű, hogy pontosan mit takar, csak sejtem ... jelenleg a készpénzes számlákat 5 Mft felett kell bejelenteni és azt egyedileg ellenőrzi az APEH, ezt most 2,5 Mft-ra viszik le. De ez csak találgatás, de legalább a válaszhoz van köze.

2012. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Azt jelenti, hogy beszednek még tőlünk néhány száz milliárd forintot, hogy még több fiktív szerződést köthessenek, több milliós prémiumokat fizethessenek ki a MÁV és más, rendkívül sikeres állami vállalatok vezetőinek stb...


Köszönjük a 2/3-nak, aki megszavazta őket!

2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Na, 11:18 Tökéletesen megfogalmazta.

Én az előbb elfelejtettem valóban a konkrét kérdésre is választ adni, akkor most pótolnám:

Mit jelent Matolszki újabb bejelentése?Újabb lehúzást,röviden...

2012. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
11:16-nak köszönöm a kérdéshez kapcsolódó választ...
2012. okt. 17. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!