Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar rendőrők azért...

A magyar rendőrők azért mennek külföldi Maffiához dolgozni, mert ott nagyobb biztonságban vannak? Ameddig élünk addig jól élünk alapon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted?

Még egy rendőrt sem láttam, aki védelmi pénzt szedett volna be.

2012. okt. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

"Még egy rendőrt sem láttam, aki védelmi pénzt szedett volna be"


Konkrétan ilyet én sem. Amit viszont láttam:


malacot lopni

körtét lopni

csempészett cigarettát árulni

gázolni majd cserbenhagyni (itt magát a gázolást nem láttam, csak mikor elfogták és elítélték)

részegen vezetni

saját zsebre bírságolni

buszon dohányozni

2012. okt. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Ami még kimaradt:


Láttam halastavon egyenruhában gereblyézni. És mikor a halőr megkérdezte mit keres ott még az volt a válasza, hogy te mit keresel itt öcsém? Nem látod az egyenruhám?

Mondjuk a halőr fel is jelentette és leszerelték azonnal. Aztán jegy ellenőr lett belőle a Volánnál. Ott meg mindenkit saját zsebre büntetett akinek nem volt jegye. Szóval eb-ből szalonna, rendőrből becsületes ember sosem lesz.

2012. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bunkók járatják le a rendőrséget a hazugságaikkal.! Nem csoda, hogy leszerelnek! A fizetésük is kevés, jövőre még kevesebb lesz, de a munkájuk nem lesz könnyebb.

Lehet, hogy van néhány rendőr, aki korrupt, de olyant még nem ismerek, aki lopna! Néhány ember miatt nem lehet az egész rendőrséget tolvajnak nevezni!

2012. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es:Másodállásban a rendőrők biztonsági szolgálatoknál helyezkednek el:itt szedik a védelmi pénzt.

Azért szerelnek le,mert megszűntették a korkedvezményes nyugdíjazásukat. Azokat a tiszteket kellett volna elővenni akik a 150 000 ft-os nyugdíjuk mellett kitúrták a szakembereket és ezeken a munkahelyeken felvették a nyugdíjtól jóval magasabb béreket!A maffiának annyi köze van a dologhoz:Akit kineveztek az ő felettesüknek az maga a megtestesült maffia.Megint azokat a kis emberek látják a kárát akiket meg kellene védeni!

Nekem nincs bajom a rendőrökkel,én is sajnálom a többségét!

2012. okt. 22. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!