Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja a kormány,...

Miért gondolja a kormány, hogy nem akarunk dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 22:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo ne huzd fel magad ezen a sok trollon. Ok konnyen pofaznak, a feluk eleteben nem dolgozott meg 10 percet sem, mert diak. Fogalmuk sincs, hogy mennek a dolgok. En majdnem 1 even at kerestem munkat, nem talaltam. Akartam pedig. Barmit megcsinaltam volna. Kijottem kulfoldre, 3 nap mulva dolgoztam, rendes fizetesert, ahol emberszamba neznek. Minimalberbol sporolni tudok, ruhakat venni, hazakuldeni penzt anyamnak. Azok akik itt ugatnak, olyanok, mint orban. Soha nem dolgoztak, vagy ha igen, akkor szerencsejuk volt a jo lehetosegekkel. Ezek sosem fogjak felfogni, hogy nem ok a vilag kozepe, es nem minden ugy megy, ahogy ok azt tudni velik.
2012. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!