Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ha hatalmon lesztek...

 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A Jobbik szerencsére nem kerül hatalomra. Legfeljebb a Fidesszel koalícióban.
2012. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
jobbik nem lesz hatalmon soha hisz normális politikája sincs..ot kerül előtérbe ahol ezt a cigányságkérdést nagyon firtatják..máshol kapnak 1%ot max.....ez főként észak Mo lesz..még a komcsik is megelőzik őket
2012. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem mert Zagyva György is ott balhézott, a szigeten és bandában van egy biszex és egy meleg férfi...
2012. okt. 22. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

ezt a kérdést már feltették (feltetted) korábban


egy párt vagy egy kormány nem szólhat bele abba hogy egy magánrendezvényen ki lép fel


remélem ezt sikerül lassan megértened

2012. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

"egy párt vagy egy kormány nem szólhat bele abba hogy egy magánrendezvényen ki lép fel"


Gondolod, hogy egy Jobbik kormány esetén ilyen alapvető szabályok teljesülhetnek? Nem vagy kicsit naív?

2012. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
ezt nem mi döntjük el, de felőlem jöhetnek
2012. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A diktatúra nem feltétlenül jelent rosszat.


Szerintem Magyarország csak akkor erősödhet meg, ha a vezetés egy erőskezű diktátor kezében összpontosul.

2012. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem feltétlenül jelent rosszat, akkor örülj vikinek :D én még hiszek a demokráciában :)
2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jobbik tüntetett sziget ellen.....
2012. nov. 1. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!