Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti miért szavaztok...

Fideszesek! Ti miért szavaztok a Fideszre?

Figyelt kérdés

Ha lehetne logikus és ésszerű magyarázatokat kérnék!


Olyan magyarázatokat nem kérek amibe demagóg lózung kampány szövegek vannak.--PL: "munkahelyeket teremt,adókat csökkent,bér és nyugdíjemelést hajt végre,infrastruktúrát fejleszt..stb",


Mert ez nem magyarázat,ilyet csak olyan buta agymosott szavazógép droid mond,aki bevesz minden hülyeséget.

Aki elhiszi azt is hogy ha azt mondom neki hogy kék a fű és zöld az ég.


Olyan magyarázatot szeretnék látni ahol logikusan le van írva hogy hogyan kezeli a válságot ha hatalomra kerül. Hogy hogyan teremt munkahelyeket,hogyan csökkenti az adókat miközben emeli a béreket és nyugdíjakat és növeli a szociális támogatásokat és segíti a kisvállalkozókat.

Tehát hogyan tudja kigazdálkodni hogy a jelenlegi válságos gazdasági helyzetben az állam egyre kevesebb bevételből(adócsökkentés)az állam egyre többet adjon ki(béremelések,munkahelyteremtés,kisvállalkozótámogatás,szoc

iális segélynövelés stb).


Vagy más magyarázat is megfelel csak legyen ésszerű.


(Mielőtt valaki felvetné hogy szoci vagyok,kik kell hogy ábrándítsam.A szocikat mégjobban utálom mint Orbánékat.Az LMP-vel szimpatizálok.)


2009. aug. 8. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert nincs jobb.
2009. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló talán nem értette:


"Ha lehetne logikus és ésszerű magyarázatokat kérnék!"


Egy MSZP-s szerint az MSZP-nél nincs jobb,egy Jobbikos szerint a Jobbiknál,LMP-s szerint az LMP-nél,MDF-es szerint az MDF nél.....és így tovább.


Én azt szeretném tudni hogy miért nincs jobb(észérvek)?

2009. aug. 8. 23:10
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Nézd meg kedves kérdező,hogy hogyan állt az ország 98-02 között. MNB.hu

Nem úsztunk az adóságban és relatíve volt pénz mindenre. nekem ennyi elég is hogy a fideszre szavzzak!

2009. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
41%
Ez egy kifejezetten szűk látókörű emberhez illő érv, még hogy nem volt adósság, szted. ki halmozta fel???
2009. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Lényegében azért szavazok a Fideszre mert ez volt eddig az egyetlen párt ami fenntartható pályára állította az országot. Jól ment az országnak. Persze voltak hibák de legalább volt koncepció,volt formája a dolgoknak nem mint most. 2002 után csak egy korrekció kellett volna de 100 nap elkúrta megyó az egészet.
2009. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
72%
Én azért szavaznék rájuk, mert egy kicsit kevesebb adóságot "gyűjtöttek" mint az MSZP, de egyszerű a dolgom, hiszem van Jobbik is, én arra szavazok.
2009. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vagyok egyik párt híve sem.A kérdező azt írta,hogy " elhiszi,hogy a fű kék,azég meg zöld"Nos aki elhiszi,hogy a Fidesz kormány alatt jobban állt az ország ,és nemcsak a jómódúaknak volt jó,mií a kisemberek nem éltek jobban,az csak a médiának hisz,nem pedig a valódi tényeknek.Nekik tehát a fű kék.
2009. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes hogy mennyi ember elhiszi hogy 98-2002 között jobban mentek a dolgok,a pártpropaganda megtette a hatását.Ez nem így van a bérek és a jövedelmek nem nőttek,adócsökkentés nem volt.A gazdaságunk és a költségvetésünk jobban állt mint most,de a fellendülés már 1996-ben megkezdődött a Bokros csomag után.Orbán nyilatkozta a választások után hogy Európa leggyorsabban növekvő gazdaságát vette át.Az e4mberek a jövedelmükben nem érezték ezt a fellendülést,ezért is szavazták vissza a szocikat akik meghirdették a 100 napos programjukat.
2009. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

'98-202 között tényleg jobban ment a szekér. Ezt még a szocik is elismerik. Bírálni is azért bírálták a Fideszt, hogy miért nem adott több pénzt a nyugdíjasoknak, meg a segélyen lévőknek, pedig szerintük már akkor annyira jól ment a gazdaság, hogy azt megtehették volna.

Ő volt az aki elindított egy komplett gazdaság fejlesztés, amelynek ma is érezhető a hatása. Azért vagyunk még mindig nem annyira nagy sz'-ba, mint amennyire még lehetnénk, mert volt egy Széchenyi tervünk.

Azért is szavazok a Fideszre, mert ők mindig a bérből és fizetésből élőket és az adófizetőket támogatta pl adókedvezményekkel. Nem azokat, akik segélyből élősködőket és nem a minden felé ügyeskedőket.

2009. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Fideszesek helyében én például ezeket a konkrét tényeket használtam volna érveim eszközeként: [link]


De azért mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!