Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ami annyira irritál...

Mi az ami annyira irritál Kálmán Olga műsorában?

Figyelt kérdés
Inkább balos vagyok ezért naponta odakattintok, hogy KO-nál ki kerül sorra. Engem idegesít ,mert teljesen lejáratja az ellenzéket bár lehet ugy is s.get nyalni, hogy értelmesen kérdez, érvel vagy okoskodik nem ?
2012. okt. 28. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem irritál. Értelmesen, tárgyilagosan kérdez, és nem hagyja, hogy elbeszéljenek a feje mellett. Inkább azok járatják le magukat (pl. Pokorni, Kósa, Tarlós), akik a nyílt kérdések elől terelő válasszal próbálnak kibújni, aztán ha újra és újra keményen szembesíti őket a tényekkel, megsértődnek és ingerültté válnak.


Tudod, ki irritál nagyon? Pl. Obersovszky:


http://www.youtube.com/watch?v=6ZNffWfdIg4


Na, AZ a seggnyalás, amit ez az ember művel.

2012. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
nekem sincs vele semmi bajom...
2012. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Engem az irritál, hogy óvónénit játszik, és hatodszor, pedagógiai okból, csakazértis felteszi a többnyire nem is olyan fontos, inkább gyerekes kérdéseit. És ezt sose csinálja balosoknál. Azok alá egyszerűen beáll mikrofonállványként. Nem olyan nagy szám ez az egész nő, mint aminek ki van kiáltva. Sőt, nekem inkább együgyűnek tűnik. Amúgy én balos vagyok, de akkor se tetszik. Elviselem, ha muszáj, Obersovszkynál persze sokkal jobb, de az én mércémet messze nem üti meg.
2012. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Tarlóst mindenáron összeakarta ugrasztani a Fidesszel. Persze csak a jobboldaliaknál ilyen kemény szavú, baloldaliaknál akár a ma született bárány.
2012. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
KO a tipikus baloldali flegma típust testesíti meg. Abban a stílusban, amit annak idején is utáltunk, mikor a flegma óvónéni vagy tanítónéni játszotta a fejét, és szívesen adtunk volna nekik egy KO-t (mármint nem az atv-set, hanem olyan igazit)
2012. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
én távol állok a bal oldaltól, de Olgát bírom, jó a humora:D
2012. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nincs bajom a műsorral és nem járat le senki semmit hanem egyszerűen megmondják a frankót hogy mi a büdös nagy helyzet, érthetően elmondanak mindent.

Engem már irritál a politika már unom hogy csak a vita megy mindenfelé nagyon már nem is nézem.

2012. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

"Engem az irritál, hogy óvónénit játszik, és hatodszor, pedagógiai okból, csakazértis felteszi..."


Nem pedagógiai okból, hanem azért mert többszöri kérdésre is kikerülik a konkrét választ! Ezen rágott be a Tarlós.

2012. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Pro Patria ***** válasza:
71%

Engem nem irritál. Sőt, szerintem az egyetlen komolyanvehető jelenség az ATV stábjában, aki képes elfogulatlanul hozzáállni a kérdésekhez, és nem engedi kitérni a meghívottakat a válaszadás elől. Emellett természetesen a műsor szerkezete igen balos témaválasztást követ, szóval a szerkesztők úgy állítják össze, hogy az a baloldalt ne sértse, számukra ne legyenek kompromittáló témák, mint például az, hogy szinte az összes időközi polgármesteri választást a Fidesz nyerte - ilyennel kapcsolatban az Egyenes beszédben nem esik szó. Természetesen. De ez nem Kálmán Olga hibája szerintem, nyilván nem ő dönti el, miről szóljon az adás.

Szóval bár az igaz, hogy maga az adás részrehajló, de a műsorvezetőnő nem. Ő képes zavarba hozni az lmp-s, mszp-s vendégeket is egy-egy felröppenő keresztkérdéssel.


Amit viszont Tarlós tett nemrég, szerintem teljesen jogos volt, és igaza volt Kálmán Olga viselkedésével és szándékos értetlenségével kapcsolatban, ahol mindenáron ki akarta csikarni az ellentétet közte és a Fidesz között, rá akarta vezetni őt erre, és újra meg újra visszatért ugyanoda, azt várva, hogy nekitetsző választ adjon végre Tarlós.

Ha először lett volna így, azt mondanám, tűrnie kellett volna, de mivel tényleg vissza-visszatérő motívum volt, ezért igenis ki kellett már mondania ezt.

2012. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!