Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az új közmunkáról...

Mit szóltok az új közmunkáról szóló blogról?

Figyelt kérdés

Most botlottam bele ebbe a gyöngyszembe.


[link]


Érdemes lesz figyelni :D



2012. okt. 30. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk, először a közmunkásokat lenézőkről tehetnének portrét, ha már valamelyik előző felemlítette...Ők éppen eléggé primitívek!
2015. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt szólom, hogy az egész egy rakás szar. Te meg egy tajtékzó paraszt vagy, akinek kedvenc szórakozása a szegények és elesettek gúnyolása.
2015. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

" Ma reggel gyülekeztünk a gyülekező helyen, kijött Józsi és azt mondta, hogy mára nincs semmi feladat ezért menjen mindenki árkot kaparni. Amikor elment, a fiúkkal beültünk a kocsmába, aztán délben hazamentünk. "


Milyen igaz! :D

fél évig voltam közmunkás. Kértem, hogy a legaljára, a szemétszedők közé tegyenek. Meg akartam tudni, hogy milyen is a közmunka, belülről. Igen, ilyen "beteg" vagyok.


50 ezerért napi 2-3 óra munka 2-3 szünettel, az ebédszünet két órás, amit a közeli kocsmában töltött mindenki(én meg olvastam a fa alatt a tabletemen)...

2015. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!