Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ki nyer 2014-ben?

Szerinted ki nyer 2014-ben?

Figyelt kérdés
objektíven nézve szerintem a fidesz. Lehet, hogy csökken a népszerűsége, de még mindig vezet és ehhez még pluszba jönnek majd a határontúliak szavazatai, akik biztos rájuk fognak szavazni. De ha még igy is billegne a dolog, akkor ott van a jobbik és így tuti újra ők lesznek..talán újra két-harmaddal...
2012. nov. 1. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Véleményem szerint a következő választás azon fog eldőlni, hogy ki kivel fog szövetséget, koalíciót kötni. Jelenleg közel azonos a Fidesz és MSZP támogatottsága pár százalék különbséggel. Valamint az sem mindegy, hogy ki hogyan fogja mozgósítani táborát a regisztrációra.
2012. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és pluszban ez a regisztráció meg a választókerületek újrarajzolása is nekik kedvez..
2012. nov. 1. 22:51
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
jobbik.
2012. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Együtt 2014
2012. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Fidesz
2012. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
első: egyáltalán nem, lehet látni pl. az október 23-i pártrendezvényeket, ha észrevetted volna a fidesz békemenetén még mindig kb. 3X annyian voltak, mint az ellenzék közös rendezvényén. persze számszerűsítve ez nem tükrözi a választási eredményeket, azonban az ellenzék egyenlőre inkább morzsolódik minthogy alakulna egy közös platform. A fidesz az elkövetkezendő két választáson biztos befutó..sajnos.
2012. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Francokat a nagygyűlések csak annyit mutatnak meg, hogy kinek fanatikusabbak a hívei. Orbánék 2002-ben és 2006-ban is százezres tömegeket verbuváltak össze, aztán mindkétszer buktak egy hatalmasat.
2012. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
az mszp meg nyert hazugsággal micsoda büszkeség
2012. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

A választások ha jól tudom 2014 tavaszán lesznek és nem 2012 őszén. Akkor minek dobálóztok jelenlegi statisztikákkal? Másfél éve még ki gondolta volna mi lesz ma. Ez a hatalmas "összefogás" meg a fidesz csökkenése, MSZP növekedése. Senki sem gondolta. Ki tudja mi lesz 2014-ben.

Szerintem vagy a fidesz nyer kicsivel, vagy a fidesz ellen verbuválódott csapatok "koalíciója".

2012. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a Zsidesz nyer, de szövetségesek híján nem tud kormányt alakítani.
2012. nov. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!