Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányokat miért védjük,...

A cigányokat miért védjük, védi a törvény annyira?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert becsületesen dolgoznak és tisztességesen felnevelik 11 gyereküket!
2012. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Mert a sok szemét magyar rasszista indokolatlanul utálja őket, csakis a bőrszínük miatt és elnyomják őket, félelemben tartják szegényeket a mocskos gárdisták, meg a sok dolgozó romát kirabolják és leszúrják ezek az aljas magyarok az utcán, így pedig különös védelmet érdemelnek.


Nem így van?Nekik ez jár!

2012. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Csak tudjátok, azt nem értem, hogy miért mi vagyunk látszólag az egyetlen ország, aki nem tud velük mit kezdeni. Finnországban, úgy tudom, elég példásan bántak el velük, Kanadából rasszizmus ide vagy oda, úgy hallottam, kitiltották őket. Most olvasom Moldova György: Bűn az élet című könyvét, abban leírják, hogy akkor még a rendőr dirigált a cigánynak, nem fordítva. Mi változott?
2012. nov. 5. 16:45
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
mi változott? a fene nagy demokrácia
2012. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Franciaországban fizettek nekik 300 eurót,hogy takarodjanak, erre persze mentek is, majd hamis papírokkal visszatértek és ismét felvették a 300 eurót, aztán eltakarították az egész putritelepet, Olaszországban pedig szintén gépekkel szedték szét a hordájukat.

Szlovákiéban meg jó pár évvel ez előtt kerestek egy bűnözőt a sok közül és mivel a többi fedezte őt vízágyúkkal mentek a cigánytelepre, a rendőrök bementek a putrikba és addig verték őket a gumibottal amíg meg nem mondták,hogy ki volt az elkövető...de ez persze nem volt rasszizmus, csak mi lehetünk rasszisták...

2012. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kanadából, ha jól tudom, a bevándorlókat zavarták el, Finnországot nem tudom, de szerintem ott sem a Finn államporgárokat. Sajnos nálunk ez azért nem működik, mert nincs hova hazazavarni őket. :(
2012. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos mi még a nagy Amerikánál is liberálisabbak vagyunk, ugyanis megpróbáljuk megmutatni más országoknak, hogy igen, mi ilyen jók vagyunk, meg ilyen fajvédők, meg olyan felvilágosultak stb. Míg máshol azt csinálják, ami ésszerű, itt az ellenkezőjét. Tehát a cigányoknak mindig igazuk van, sosem követnéne kel semmilyen erkölcstelen dolgot, nemhogy még olyat mondjunk róluk, hogy nagyon magas a bűnözési ráta, meg hogy egyáltalán nem tudnak normálisan viselkedni, a magyarokat terrorizálják (főleg a gyengébbeket), és hogy bármire képesek hogy hasznot húzzanak valamiből.
2012. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Ja azt el ne felejtsük,hogy Szlovákiában falat húztak két cigánytelep köré is és így több kilométert kell gyalogolniuk a romáknak azért,hogy eljussanak a boltba (lopni).

Ez nagyon is példaértékű szerintem, de érdekes,hogy ez ellen nem tesznek a jogvédők mert a falak még most is állnak, és itt a gárdát is beszüntetik akik még tettek valamit a romnyik ellen, de itt ezt sem szabad.

2012. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Zuhanyozni!
2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A gárdával szerintem nem is az volt az egyetlen gond, amit csináltak, hanem hogy nem a kormány kontrollálta őket. Valószínűleg majréztak odafönt, hogy túlnő rajtuk a szervezet.
2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!