Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegedi Csanád és Dániel...

Szegedi Csanád és Dániel Péter együtt tanul héberül a zsinagógában. Szerintetek hány zsidó van még a jobbikban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez attól függ, a párt "kemény magja" hány embert akar ilyen-olyan okok miatt félreállítani. Ha kell, szerintem bárkiről be tudják bizonyítani, hogy zsidó vagy a zsidók irányítása alatt álló beépített ember.
2012. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még 8. Amúgy kit érdekel?
2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Fél éve egy ilyen hír még csak valamilyen Horthy-szobor miatti tüntetés tudósításának egyik erőltetett mondata lett volna, de az élet úgy hozta, hogy a Szegedi Csanád zsidó lett, és ez nemcsak a Jobbikban, hanem Dániel Péter mindennapjaiban is változást hozott.


Sokat idézik azt a mondást, hogy kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna, de vajon megmutatja-e a jövő, hogy radikális szkítából igenis lehet ortodox zsidó?



„Elmondok egy mai magyar viccet: Szegedi Csanád és Dániel Péter egymás mellett ülnek egy zsinagógában és hébert tanulnak... Hogy mi ebben a vicc? Csak annyi, hogy ez nem vicc... Az élet időnként különös dolgokat produkál. Isten hozott a "fedélzeten" Csanád! Azaz: Bruchim habaim! ;-)” – írta ki a Facebookra vasárnap Dániel Péter, Gyurcsány Ferenc egykori udvari bolondja, aki mostanában inkább Bajnait támogatja. A kaszinótojásos ügyvéd egyébként drukkol Szegedi Csanádnak, hogy „tényleg megváltozzon és magára találjon zsidóként”.

2012. nov. 12. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ááá, Szegedi Csanád a Jobbik beépített embere a zsidóknál.
2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dick Esmen ***** válasza:
72%
Sok.
2012. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha becsületes ember akkor tök mindegy.
2012. nov. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 jeszko ***** válasza:
48%
Nem tudom, de szerintem lényegtelen. Hecckampányt úgyis bármikor, bármiből lehet csinálni. Főleg ebből. Attól még , hogy valaki pl. meleg vagy zsidó, lehet jobboldali felfogású ember, de nem náci. A Jobbik magát eszi meg...
2012. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

..."Szerintetek hány zsidó van még a jobbikban?"


A kérdés így lenne igazi: SZERINTETEK HÁNY ZSIDÓ VAN A MAGYARORSZÁGI PARLAMENTBEN?


Én személy szerint támogatom minden kisebbség népességen belüli számarányának megfelelő képviseletét a parlamentben, DE NE TÖBBET !!!

2012. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ez vicc!


Leírtam hogy szerintem a zsidókat nem kéne megkülönböztetni és hogy Szegedi Csanádot igenis a zsidósága miatt rugták ki, erre kitörölték a kommentem :))


Mindegy!

Ha akarja a GYK majd megint kitörli...

2012. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11-13 20:38!


Ezt úgy hívják, hogy numerus clausus!!

Egyébként tényleg tök mindegy, ha amúgy olyan korlátolt, hogy a jobbik tagja legyen.

2012. nov. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!