Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akar a kormány...

Miért nem akar a kormány alakítani a bankok hozzáállásán, a megnövekedett hiteleket fizetni nem képes házának árverezése ügyeiben?

Figyelt kérdés

A : Majd a piac megoldja ?

B : Már tettek megnyugtató lépéseket ?

C : Saját tőkés támogatóit kellene rendszabályozni ?

D : Nem értenek hozzá ?

E : Nem akkora a baj hogy állami szinten reagáljanak ?


Kommentárt , indoklást is kérek hozzá ha lehetséges !


2009. aug. 15. 06:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Tőlem sértegethetsz, kedves 14:05, pont lesz*rom, de tükörbe nézhetsz és le is köpheted Magad. Senkiről nem beszéltem ilyen stílusban, amit Te itt megengedsz. Az ilyen orrukig se látó ostobákkal van tele az ország mint Te, és ezért tartunk itt. Nem állok le vitatkozni, mert értetlen és szűklátókörű emberek agyát nem tudom tágítani...

Szerintem menjetek, és törjétek rá a bankokra az ajtót, hiszen mindenki felelős csak Ti Magatok nem, igaz? Hülye itt a Gyurcsány, ha az nincs akkor a Bajnai, ha azt nem érdemes akkor a bankok meg az egész rendszer, mindegy csak ne az egyén legyen a felelős a saját tetteiért.

És nyugi, az árfolyam még attól is ingadozik, ha Obama nagyobbat böfög a reggelije után, és ezen még Te sem tudsz segíteni...

2009. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Bocs de elkapott az indulat amikor ledegradáltál.


Egy egyszerű kérdést tennék fel neked?


Mi magyarok nem dolgozunk annyit és úgy mint nyugati , hasonszőrü barátaink? Vagy alacsonyabb képességű faj vagyunk?


Miért van az hogy nálunk ennyi a % máshol meg annyi?


Vagy nem kellene valahogy rendet tenni a közállapotokban?


Nincs semmi felelőssége a politikai elitnek hogy itt tartunk?


Engem nem érdekel hogy Bajnainak hívják vagy Orbánnak de annyira nyilvánvaló az ami itt folyik , az a szabad rablás és egy bizonyos réteg mindenek előtti kiszolgálása csak hogy nekik is jusson?


Te hogyan oldanád meg hogy a bankok ne húzgáljanak és annyi legyen a kamat% mint a szerencsésebb nyugati országokban?

Vagy hogyan szüntetnéd meg hogy ne a lobbi érdekek kiszolgálása vigye le a költségvetés 15-20 % át amiből nyugdíjat egészségügyet szoc szférát lehetne támogatni?

(ha már balos-kodunk)

Írd le , és én biztos lehetsz hogy nem titulállak hanem elmondom a véleményem logikailag indokolva!

2009. aug. 15. 15:24
 13/18 A kérdező kommentje:

Látod 14,59 es !


Én érveltem, igyekeztem megoldást találni egy A4 oldalnyi területen!


És te ?


Mit csináltál azon kívül hogy lehülyéztél ?


Ennyit a baloldalról !

2009. aug. 15. 16:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Te honnan szeded, hogy baloldali? Szerintem hagyjuk ezt a "te baloldali vagy, te meg jobboldali"-dumát. Nem ilyen-olyan oldalinak kell lenni, hanem felelősséggel gondolkodni.
2009. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A költségvetés sok pénzt kapott az IMF től hogy megoldja ezt a feszültséget és sokat adott a bankoknak is.

Talán elvátható hogy ne legyenek telhetetlenek!

És talán egyszerűbb lett volna ebből a kertből segíteni a szerencsétlenül járt embereken.

2009. aug. 16. 20:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem a bankoknak kellett volna adni azt a pénzt, de nem is feltétlen az adósoknak. Én munkahelyeket teremtettem volna belőle.
2009. aug. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kitétel volt az imf től hogy a banki problémák megoldására kell szánni.
2009. aug. 19. 06:48
 18/18 anonim ***** válasza:
A bankok és a kormány is a cápázóhorog-orrúak kezébe van. Nem fognak a saját vackukba szarni :)
2010. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!