Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki 2010-ben a FIDESZ-re...

Aki 2010-ben a FIDESZ-re szavazott most kire fog? Elmész egyáltalán?

Figyelt kérdés

Újra FIDESZ,esetleg más? akkor ki? Vagy el se mész?

(Félreértések elkerülése végett,ez nem kötöszködős kérdés,csak kíváncsiság)


2012. nov. 17. 12:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"80 ezzerel többen dolgoznak mint tavaly ilyenkor?"


Persze közmunkán 30.000Ft-ért, ami az éhenhalásra elég.

2012. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az is hazugság, hogy a bankok még most is nagy haszonnal működnek. Nézted te már a múlt évek mérlegét? Nos én igen, mert a szakdogámhoz is kellett. Csodálkozok, hogy még mindig ennyi bank működik hazánkban. Bár most adják el az MKB-t mert eléggé veszteséges. A többi bank pedig több bankfiókot bezáratott, hogy mérsékelje a veszteséget. Nyilvános adatok bárki utána járhat, ha nem hiszi el! Nem csak a kormány hazug kommunikációját kell bekajálni!
2012. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%
Együtt 2014-re
2012. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én a "fejszés gyilkos" eladása óta tudom, hogy nem akarok a fideszre szavazni. Viszont az is megeshet, hogy rájuk (illetve a jobbik ellen, ha olyan lesz az arány) szavazok.
2012. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
73%

"Persze közmunkán 30.000Ft-ért, ami az éhenhalásra elég."


47000, hogy pontosak legyünk, bár a megélés tényén ez nem változtat. Mondjuk a 22000-nél több, a semminél meg pláne. Tudtad, hogy az álláskeresők több, mint fele egy szakmát se tud felmutatni?

2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem nem tudtam én csak diplomás közmunkásokat ismerek. Többek között 2 diplomás tanárt.
2012. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem megyek el szavazni.

Úgysem Magyarország dönt Magyarország jövőéről, hanem az Eu, IFM. Csak egy bábú kell nekik.

2012. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Fideszre csak végső esetben, ha tényleg nincs más megoldás. Most azt mondom Jobbikra (mert én magam jobboldalinak tartom magam, és a Fidesz-pártiságom után talán érthető miért nem akarok MSZP-re vagy Együtt-re szavazni).

Egyébként elárulom, hogy nem vagyok baloldali, de nekem akik szimpatikusak a baloldalról az a 4K!, rájuk nem szavazok, de ha baloldali lennék inkább rájuk adnám a voksomat, mint az MSZP-re, DK-ra, stb.

2012. nov. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
Én 2010-ben nem szavazhattam még, de 2014-ben (ha nem változik meg addig a véleményem) a fideszre fogok. A statisztikák is mutatják, és az én véleményem is az, hogy a következő választásokat is megnyeri, viszont nem 2/3-dal, és ez még a javára is fog válni. Azzal, hogy nem ő lesz a teljhatalmú úr, végre nem mindenért a fideszt fogják szidni.
2012. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!