Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jönnek azzal, hogy...

Miért jönnek azzal, hogy vállaljunk gyereket amikor így sincs rengeteg embernek munkája akik feleslegesnek érzik magukat?

Figyelt kérdés
Nem értem,ugye azzal magyarázzák,hogy kell aki eltartsa majd az akkori nyugdíjasokat.De ha majd nem lesz munkájuk,pláne bejelentett akkor ők is nemhogy nem tudják eltartani majd a rászorulókat,hanem maguk is azok lesznek.Nekem inkább az az érzésem még ennyi emberre sincs sanos szükség sajnos amennyi most van...
2012. nov. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
20-30 éven belül már nem a munka lesz kevés, hanem aki elvégezze.
2012. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

10-15 év és a fejlett országokba 25-30% sőt még magasabb munkanélküliséggel kell számolni.

Ez a globálkapitalizmus hatása.


Az az, ha kevesebb is a gyerek az utód, még akkor is nő a munkanélküliség. Gazdaságilag semmi hatása nincs.

Az idősek arányának a növekedése már keményebb dió.


Ma úgy néz ki hogy a globálkapitalizmus problémáira senkinek nincs válasza, és nem is lesz még akár több évtizeden keresztül. A kiegyenlítődés csodájára várnak sokan, ami meg soha az életben nem fog megtörténni.

2012. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ez olyan mint aki eleve gazdag sarjból származik az nyugodtan vállalhat gyereket, aki meg szegény az inkább beletörődik hogy gyereknélkül fog meghalni, mint sem hogy nélkülözzön és folyton azt mondja a gyereknek hogy nem vehetem meg majd ha lesz rá pénz esetleg akkor

Bármilyen szép is a gyerekvállalás és nevelés , úgy gondolom az embernek a saját érdekében kell döntenie

Én pl nem tervezek gyereket de ha 25-27éves koromig változna egy nagyot az ország helyzete amit nem fog, akkor viszont igen belevágnék, mert gyereket is hogy érdemes tervezni? Minimum két gyerek dukálna, ha egy fiú és lány sikerül, nem is kell több de kevesebb sem


Örülök ha magamat, a lakásomat, motoromat fent tudom tartani nem hogy még családom legyen

20/F

2012. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert túlnépesedés van és ha tiltanák a gyerekvállalást akkor mindenki szülne mint a gép. Így meg senkinek sem jut eszébe.
2012. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Tudom,csúnya ilyet mondani,de inkább vállaljon több gyereket az aki megteheti. Aki tudja később taníttatni nem csak futószalag mellett álló munkás lesz belőle.Ilyen a világ sajnos,de a romák ne szüljenek már raklapszámra tanulatlan embert.
2012. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

"7 milliárd helyett 1 is bőven elég"


Csak az a baj,hogy bizonyos etnikumokat nem érdekel ez a probléma, mert nem tragédia ha csak 5 millió magyar van,az viszont igen ha 10 millió cigány jön e mellé.

Én nem szeretnék háborút,de igazából csak az segítene a túlnépesedés megoldásában.

2012. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ezaz a sok szegény munkanélkülivel aztán "sokra mennek" a szüleik...Mármit ebből a szempontból.

Ahogy feljlődik a tecnika méginkább egyre kevesebb emberre lesz szükség,ez is benne van.

2012. nov. 23. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen a világ sajnos,de a romák ne szüljenek már raklapszámra tanulatlan embert."


Mindenki tanulatlan embereket szül. Aztán, hogy mi lesz belőle az más kérdés.:))


Lehet, hogy azért erőltetik a gyerekszülést, hogy a sok közt hátha akad normális is.:)))

2012. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!