Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigány is lehet rasszista? A...

Cigány is lehet rasszista? A cigány gyilkosságok 99%-a cigány elkövetők.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 15:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
akkor kár hogy engem nem látsz utolsó !!
2009. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy lehet...a rasszizmus nem függ a származástól...

A legfurcsább rasszizmus Izraelben a falassák elleni megkülönböztetés...

Melyik miatt hangosabb a sajtó...no ez sajtó függő. Az meg mástól függ.

2009. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
91%
ha magyar magyart öl az rasszista? természetesen nem. ...
2009. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted ha egy cigány megöl egy másik cigányt, akkor az rasszista gyilkosság? Te kicsit kevered a dolgokat szerintem. A rasszimus nem azt jelenti, hogy valaki a cigányokat utálja. A rasszizmus az, amikor egy személy vagy csoport egy másik csoportot származási alapon ítél el. Így bárki lehet rasszista a cigányokkal, ázsiaiakkal, feketékkel, stb. szemben, mint ahogy a nem fehér ember a fehérekkel szemben is. Azaz a cigány is lehet rasszista, de ez nem abban nyilvánul meg, hogy a többi cigányt utálja.
2009. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés nem valami jól érthető, de igen, miért ne lehetne.

Van cigány aki lenézi, utálja a fehér embert, és van cigány aki a többi cigányt utálja, amiért azok bűnöző életmódot folytatnak. Ez most meglepő volt, kérdező? Mert az baj, ha igen.

Ha meg cigány öl cigányt, inkább az eseteket kellene elemezni, hogy melyik-miért történt, minthogy itt megkérdezd: rasszisták voltak mind egy szálig?

2009. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
A cigányok nagyrésze igenis rasszista, a mocskok egymást annyira nem szeretik ölni de bezzeg a magyarokat...Náluk nagyobb rasszista nincsen én mondom!
2009. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
69%

ha mi rasszisták leszünk attol hogy lecigányozzuk öket mert az a magyar elnevezésük és én nem fogom a saját nyelvükön mondani hogy roma hát akkor ök nem rasszisták mert azt mondják ránk hogy magyar?!!!!dehogynem!!!amugy lehet azért vannak a gyilkosságok hogy egyre több figyelmet kapjanak!(és megis kapják) :(

amikor engem kövel megdobáltak a suliba akkor miért nem csinált senki semmit? :'(

2009. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Ohh hogy ne lenne közöttük rasszista !

Sőt talán több is mint fordítva, csak a kisebbségekre nem szokták használni ezt a jelzőt!

2009. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Csak járd végig a cigány telepeket s megtudod, hogy mennyi olyan van köztük aki rasszista. Van aki a saját vérét és van aki a magyart gyülöli.
2009. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül kérdeztem így :-)

Éltem köztük 11 évig és nagyon jól tudom, hogy az egyik cigány gyűlöli a másikat.

Beás a nem beásat.stb..

Egy fehér ember nem tudja úgy utálni a cigányokat, mint a cigány!

2009. aug. 19. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!