Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » E mondat alapján mindenki...

E mondat alapján mindenki féljen (féltse fizikai épségét), aki azonosul azzal a párttal, amelyet ma nácinak kiáltanak ki jog nélkül?

Figyelt kérdés

"Most kell egymás mellé állni, egymás kezét megfogni! És közösen szétzúzni a nácikat!"


Elég fenyegetés szagú. Féljünk?


2012. dec. 3. 00:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
53%

Ez már vicc, komolyan...

-.-'

Kétfelé van szakadva az ország. Az egyik fél a zsidókat, cigányokat akarja kiirtani, a másik meg a magyarokat. Én el akarok tűnni innen minél előbb és minél messzebb.

2012. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

"Kétfelé van szakadva az ország. Az egyik fél a zsidókat, cigányokat akarja kiirtani, a másik meg a magyarokat. Én el akarok tűnni innen minél előbb és minél messzebb."


Teljesen egyet értek veled. Fiatalként, gondoltam, várok még pár évet, hátha sikerül kihozniuk valami jót is ebből az országból és nem KELL külföldre mennem, hogy normális életet élhessek. De úgy tűnik, hiába vártam. Most már csak a nyelvtanulásra koncentrálok, aztán 2014-ben usgyi nyugatra. 4 nyelv ismeretével, diplomával ott talán megbecsülnek, nem mint itthon. Egyébként meg, ott, ahol a magyar érzésűeket nácizzák, ott, ahol zsidózni nem szabad, de nácizni és fasisztázni igen, ott én sem akarok élni.

Abban azért igaza volt Vonának: örülhetnek ennek a tegnapi tüntetésnek, hisz a józan gondolkodású embereknek most végleg felnyitotta a szemét: az, hogy a Fidesz és az MSZP képes így összefogni, 22 éves harc után képesek egy színpadra állni és egy "ügyért" harcolni, ez jelent valamit. Mindig is terjengtek hírek, hogy valójában a két párt harca csak egy ócska színjáték, de most lehullt a lepel. Érdekes mód az ország megmentésében, az ország jobbá tételében nem tudnak így összefogni! Ostoba az, aki ezek után képes még bármelyikre is szavazni.

Az meg, hogy magyarok Mindannyian együtt JERUZSÁLEMÉRT táblákkal futkorásznak, nálunk teljesen kiverte a biztosítékot. Kritikán aluli viselkedésnek vélem. Magyarok vagyunk Magyarországon, és az ég adta világon semmi oka egy átlag, keresztény, magyar embernek Jeruzsálemért tüntetni.

Egyébként meg... nekem elég lefizetés szagú ez az egész tüntetés.

2012. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Erről a "Ne féljetek, tegnap megettük az utolsó kannibált!" jut eszembe.
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is kiverte a biztosítékot az hogy egyes magyarok Jeruzsálemes táblákkal futkároznak.

Ez bizony cionizmus.


Semmi közünk Izraelhez meg a a dolgaihoz.Nekik sincsen semmi közük hozzánk.

Mi jogon szólnak bele egy másik ország belügyeibe?

És mi jogon hagyják a magyarok hogy beleszóljanak a belügyeikbe?

Ez is cionizmus.

2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
92%
Remélhetőleg a cionizmus eltörlése lesz az a bizonyos új világrend.
2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%
A Jobbik ha tetszik ha nem, egy demokratikusan létrejött párt. Beszélnek-tesznek megbotránkoztató dolgokat, ellenségesek másokkal (mint ahogy mások is ellenségként tekintenek rájuk), különös, de legalább egyedi gondolatrendszerük van. Ezeket nem hiszem, hogy lehet vitatni. Sokaknak nem tetszenek éppen ezekért a tulajdonságokért. Négyévent (öt...) van egy választásnak nevezett összejövetel, ott meg lehet mondani a véleményt róluk nyíltan és határozottan. Ha nem tetszenek el kell menni szavazni, hogy még véletlen se kerüljenek be a parlamentbe. Több, korábban kormánypárti, nagy párt tűnt már el így a süllyesztőben (MDF, SZDSZ, Fkgp). Hajrá, 2014-ben meg lehet tenni az ellenlépéseket. De egy parlamenti pártot csak azért feloszlatni, mert a tulajdonságai nem tetszenek egy nagyobb csoportnak, az már a demokrácia rendszerét sérti. Meg ugye ilyen alapon gyakorlatilag az összes párt feloszlatható lenne, hiszen mindegyikre elmondható, hogy egy nagyobb csoportnak valamilyen indokból nem tetszik.
2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Ezt a dalt küldöm sok szeretettel a mindenkinek:


https://www.youtube.com/watch?v=Im-qbN7g0x4

2012. dec. 3. 12:41
 28/41 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy egy nép hazai és nemzetközi viselkedése nem tetszik, és szóvá teszem, már náci vagyok??? Jó tudni...
2012. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Én meg ezt küldöm nektek sok szeretettel.

https://www.youtube.com/watch?v=h3rkCd6Lt4Y


Az új világrendre.

2012. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Dick Esmen ***** válasza:
Érdekes.A jobbikos ismerőseim mindig bőszen zsidóznak,de amikor azt mondja valaki rájuk hogy antiszemiták vagy azt hogy nácik ők vannak a legjobban felháborodva.
2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!