Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Jobbikosok, mi a véleménye...

Nem Jobbikosok, mi a véleményetek arról, amit Szegedi Csanád tett?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy jobbikos volt és ugyebár ott az a propaganda, hogy szidni kell a zsidóságot, benne is van zsidó vér. Mit gondoltok erről?


A második kerdésem pedig Csanád üzletével kapcsolatos. Csanád volt az egyetlen a jobbikban, aki ki tudta használni a divat-magyarságot, zászlókat illetve más, hasonló ideológiához köthető öltözékeket adott el és képes volt profitot teremteni a pártja elveiből. Erről mit gondoltok?



2012. dec. 4. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a vicc, hogy Vonával már az egyetem óta ismerték egymást. Nem semmi egy faszi, hogy ilyet képes volt fordulni. Ezer százalék, hogy nincs nála rendben valami.
2012. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes hogy zsidó szidja a zsidót.


Szegedi Csandád nyugodtan szidhatja, mert zsidó és Vona Gábor is szidhatja, mert ő is az.


A Jobbik a zsidók kreálmánya!!!

2012. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy nagyon sok megélhetési politikus van a parlamentben, akiben semmi meggyőződés nincs, csak tolja azt a szekeret, amit éppen lehet. Amíg ő ott van, addig neki jó, ha kikerül a húsosfazék mellől, sürgősen keresni kell valami megoldást, mint Csanád, mert dolgozni piszkos. Ha Árpádsávos lobogót kell árulni, azt árul, ha kippát, akkor kippát, neki mindegy.
2012. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Szegény pici Zsanádkát kivágták, most sírhat hangosan. Még kárpótlásért is sorba állhat ahogy a többi barátja szokott...


Nagy színész...

2012. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"Csanád volt az egyetlen a jobbikban, aki ki tudta használni a divat-magyarságot,"


:)))


Milyen érdekes hogy amíg ez nem robbant ki addig minden jobbikos maximálisan felháborodott hogy azok az árak korrektek és egyébként is a pártot támogatják vele és mennyire rendes stb...


Most PONTOSAN UGYAN AZ A TETT(!!!!!!) hirtelen nyerészkedés lett?? :)))

Vicc!


És érdekes módon minden jobbikos teljesen elfogadhatónak és "okosnak" nevezte hogy az EU-s forrásokat úgy csapolta meg a Jobbik hogy Novák Elődtől kezdve Szabó Gábor pártigazgató hugáig mindenkinek sok százezres kamu állása volt Csanádnál és fejték rendesen!

Nem mellesleg ezt a Turul-boltot sem egyedül vitte hanem Szabóval! Nah akkor őt nem dobjátok ki??


És az a baj hogy az ilyen esetekből rengeteg van a Jobbikban!!!

Annyi pénzt nyúlnak le amennyit bírnak és közben a nyerészkedők ellen "harcolnak"!


És a jobbikos szavazók meg arról győzködnek hogy az a politikus aki Brüsszeli EU pénzből annyit lop amennyit csak bír az itthon a becsület mintaképe és nem ugyan ezt csinálja a még könnyebben megszerezhető magyar pénzekkel???


Ezt csak elvakult Jobbikosok hihetik el!!!

Bocs de az én gyomrom ezt nem veszi be...

2012. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

"Annak ellenére, hogy jobbikos volt és ugyebár ott az a propaganda, hogy szidni kell a zsidóságot, benne is van zsidó vér. Mit gondoltok erről?


Nem kell szidni, sem bántani, de kontrol alatt kell tartani őket mert veszélyesek.


''A második kerdésem pedig Csanád üzletével kapcsolatos. Csanád volt az egyetlen a jobbikban, aki ki tudta használni a divat-magyarságot, zászlókat illetve más, hasonló ideológiához köthető öltözékeket adott el és képes volt profitot teremteni a pártja elveiből. Erről mit gondoltok?


Kiütközött belőle a vér ami nem válik vízzé!

2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Kutyából nem lesz szalonna. Kóserszalonna sem.
2012. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Honnak és kitől.

Lenyúlni = ellopni.

Az az akkor kell lenni károsultnak is.

Ki a károsult? "


Klasszikus kommunista és Jobbikos nézet!


Ha az EU-tól lopsz akkor az nem bűn hisz "nincs károsult"!

Ha az államtól lopsz nincs bűn hisz "nincs károsult"!!


Látod! Azért csak kibújt a szög a zsákból és látható hogy hogyan gondolkodtok! :))

És nem a tolvaj felfogású pártszimpatizánoskat kell meggyőznöd mert ők egyetértenek veled hogy ahol "nincs károsult az nem is lopás"(!!!!) hanem a többi szavazót hogy TI MÁSOK VAGYTOK!!! Hogy a Jobbik nem tolvaj banda aki szerint ahol "nincs károsult az nem is lopás!"!!


Az a baj hogy ti jobbikosok nem értitek miért nem nő a népszerűségetek az egekbe és miért stagnál ott ahol van!


És hogy annó én is miért fordultam el a jobbiktól!


Mert nem azt akarom hallani hogy "ahol nincs károsult az nem is lopás" mert ezt hallgattam a szociktól, szadeszosoktól és a fideszesektől is és már elegem van belőletek és a RUGALMAS TOLVAJFELFOGÁSOTOKBÓL!!!

2012. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem azt akarom hallani hogy "ahol nincs károsult az nem is lopás" mert ezt hallgattam a szociktól, szadeszosoktól és a fideszesektől is és már elegem van belőletek és a RUGALMAS TOLVAJFELFOGÁSOTOKBÓL!!!



jahh, mint gyilkosság hulla nélkül!

Te egyszerűen egy analfabéta suttyó vagy, akinek elgurult a gyógyszere amit a Jobbik fóbiára írtak fel neki.


Azt ajánlom hogy keresd meg, mert egyre nevetségesebbé teszed magad!

2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok jobbikos, és én nekem annyi jött le az egészből hogy egy jobbikos politikusról (Sz.Cs) kiderült hogy zsidó, és ezért a jobbikosoknál állt a bál. Ez az egész igazából a nem szélsőjobbosokat hidegen hagyja, csak a jobbik szimpatizánsok fújták fel ennyire.

Más részről pedig szerintem féregség az, hogy tudja magáról hogy zsidó (valamekkora részben?), mégis a jobbik színeiben indult.

2012. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!