Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/274 EagleHUN ***** válasza:
32%

Ha előre tudom, hogy mi lesz, nem engedem el, íratok a háziorvossal igazolást.

Ha utólag tudom meg bemegyek lebaszom az igazgatót de nagyon csúnyán.

Ha programokra viszik a gyereket arra szülői bele egyezést is kell kérniük, föltéve hogy az iskolából máshova viszik őket, annak meg már Jogi következményei is lehetnek ha ezt elmulasztják.

2012. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/274 A kérdező kommentje:
Mi a baj azzal hogy elfogadásra nevelik csemetéidet?
2012. nov. 25. 11:21
 3/274 anonim ***** válasza:
32%

Homár reklám?


Mond meg mi a francnak?


Azok a homárok akik élnek a társadalom toleranciájával és nem visszaélnek vele, azoknak semmi bajuk.

Én Jobbikos vagyok, de felőlem úgy élhetnek a társadalom egészséges értékkeretein belül ahogy akarnak, csak azon ne akarjanak átnyúlni. Pld ne akarjanak gyereket!

Miért? Mert a homoszexualitás az evolúció dekadens holtvágánya, amit el kell fogadni de semmi esetre sem szabad szorgalmazni. Ok legyünk egészségesen liberálisok, de ne akarjuk már egy kisebbség érdekeit a többség elé helyezni! Az elfogadottságuk már ma is meg van, de ezzel már inkább reklámoznánk a devianciát! Egy átlag buznyákról le sem vágod hogy buznyák, mert természetesen viselkedik, akár egy hetero. Aki meg polgárt akar pukkasztani arra semmi szükség.

2012. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/274 anonim ***** válasza:
75%
1.: erről az jut eszembe, amikor az egyik osztálytársnőmet "kivették" biológiáról, mert szaporodásról és emberi nemi szervekről tanultunk. Sajnáltuk, amiért ilyenek a szülei.
2012. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/274 A kérdező kommentje:

Ez nem homár reklám, mert ha az lenne arról beszélnének milyen jó srácnak sráccal, lánynak lánnyal.


Itt arról beszélnek hogy jó lenne ha elfogadnák, s nem neveznék homárnak, travinak, buzzancsnak társai.

2012. nov. 25. 11:47
 6/274 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező!


El vannak már most is fogadva.

Ami ezen felül történik az népszerűsítés az az reklám.

2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/274 anonim ***** válasza:
63%

El vannak fogadva, kedves utolsó?

Ha el vannak fogadva, akkor a kedves első válaszoló miért írta kapásból, hogy nem engedné a gyereket iskolába? Ez az elfogadás, még a témát is kerülni?

Néha elgondolkodom, hogy a jobbikosok tényleg csak szánalmasan birkák és hülyék, vagy egyszerűen a gyűlöleten kívül más érzésre nem képesek. Önmaguk imádatát és felsőbbrendűnek tartását kivéve persze.

2012. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/274 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam elfogadva, sőt az országban élő 1.000.000 meleg leszbikus biszex és transzexuális is ezt mondja.


Nem vállalhatok gyereket, miközben ezerszer vigyáztam unokaöcsémre.


Azon felül meg búziznak, miközben egy magas ember vagyok, nem nyávogok, csak előbújtam.....és ezt kaptam cserébe.

2012. nov. 25. 12:45
 9/274 anonim ***** válasza:
31%

"El vannak fogadva, kedves utolsó?

Ha el vannak fogadva, akkor a kedves első válaszoló miért írta kapásból, hogy nem engedné a gyereket iskolába? Ez az elfogadás, még a témát is kerülni?

Néha elgondolkodom, hogy a jobbikosok tényleg csak szánalmasan birkák és hülyék, vagy egyszerűen a gyűlöleten kívül más érzésre nem képesek. Önmaguk imádatát és felsőbbrendűnek tartását kivéve persze.



Nyilván vannak akik nem fogadják el őket.

De ezt nem vetítheted ki a társadalomra.

Akik nem akarják elfogadni őket azok is gy kisebbséget alkotnak. Most akkor melyik kisebbség a fontosabb?

Szerintem ezért nem kell sem negatív cenzus, sem reklám.

2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/274 anonim ***** válasza:
22%

"Nem érzem magam elfogadva, sőt az országban élő 1.000.000 meleg leszbikus biszex és transzexuális is ezt mondja.


Az hogy te miként éreznéd magad elfogadva az nem mérvadó, mert az elfogultság feltételezése 100%.

Nem várhatod el hogy egy komplett lokalitásnak egyöntetű legen a véleménye.


"Nem vállalhatok gyereket, miközben ezerszer vigyáztam unokaöcsémre.


Nagyon helyesen.

A szociológiai mintád nem életképes.


"Azon felül meg búziznak,


Miért? Nem az vagy?


miközben egy magas ember vagyok, nem nyávogok, csak előbújtam.....és ezt kaptam cserébe.


Normális ember nem kérkedik a szexuális beállítottságával, és ez független magától a beállítottságtól. Az miért várod el hogy vállon veregessenek hogy te "derék homár"? Mire fel?

Bizonyíts az élet egyéb területén és ha akkor lesz hátrányod abból hogy homár vagy akkor megértelek.

2012. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!