Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megyek egy párthoz dolgozni,...

Megyek egy párthoz dolgozni, holnapután lesz az interjú, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Alap dolgok, amiket rólam tudni kell:

- Nem érdekelnek az elvek

- Csak a pénz számít számomra, abból tudok vásárolni, nem az elvekből

- Egyetemet végeztem

- Nem húzódok egy párthoz sem

- Machiavelli-t ovasok (ebből egyenesen következik: a politika számomra képmutatás, a "szart" a plebs-el el kell hitetni úgy, hogy közben azért mi legyünk a tribunus)


Két lehetőségem van, melyiket adjam el az állásinterjún?

1.: Hazudjam el, hogy egyetértek az azott párt elveivel, megvetem a konkurenciájukat.

2.: Valljam be, hogy nem érdekel a politika, a pénzemet szeretem nem pedig az elveket, pénzért pedig elvégzek minden munkát


Szerintetek melyikkel lenne nagyob esélyem?


Köszönöm



2012. dec. 4. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
1.
2012. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom az MSZP-hez mész...:'(
2012. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazmondással még senki sem jutott túl magasra..
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel te is a megélhetés miatt mész oda dolgozni, így az első. Illetve ha nem kérdeznek rá, akkor nem kell mondanod erről semmit.
2012. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is Machiavelli szatírának szánta azt az írását, csak a sok középszerű illetőnek a tudatáig ez már nem jutott el. A többi műve meg pont az ellenkezőjéről szól.

De ez nem is fontos, a műveltség nem felvételi követelmény,egyik párthoz sem..


Amúgy az elsőt mondd és a másodikat cselekedd és ha elég ügyes vagy nyerő leszel.

2012. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ott akarsz dolgozni, azt kell mondanod amit hallani szeretnének.

A napokban olvastam egy kommentelő vállalkozót. Azt mondja ő nem alkalmaz olyan embert aki nem Fideszes. Utána néz a közösségi oldalakon is, hogy miket ír. Itt tartunk.

2012. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)

Utolsó: Igaz, hogy undorító, de ha én lennék a vállalkozó helyében lehet, hogy én is megkérdezném, hogy kire szavazott. Tudom, hogy szabálytalan, meg túllo minden határt, ha facebokon is ellenoriznek de nézzünk magunkba: Információ = hatalom.

2012. dec. 5. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
"Pártsemleges vagyok."
2021. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!