Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi zsidóság...

A magyarországi zsidóság kiveti tagjai közül azokat, akiknek nem titkolt vérszomjuk, agresszivitásuk szégyent hoz rájuk?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy emberre gondolok a kérdésemben, de biztos hogy van még hozzá hasonló. Cikk az oldaláról: [link]


Szerintem minden józan gondolkodású embernek átjön az egészből, hogy ez az ember mennyire vérszomjas, agresszív, veszélyes, de azért kiemelnék egy számomra különösen mellbevágó dolgot:

Kivégzésről egy kép, alatta a szöveg: "Kép a jövőből: Vona Gábor, Novák Előd, Gyöngyösi Márton, Sneider Tamás hazaárulók felelősségre vonása"


Kérdésem az lenne, hogy a Magyarországon élő zsidóság mennyire veti ki magából az ilyen veszélyes elemeket, hiszen gondolom, nem akarják, hogy ilyenekkel azonosítsák őket. Egyébként, ha jól tudom, az "úri""ember""" nem zsidó családból származik, később vette fel a hitet - úgy látom, a bizonyítási vágy pedig már nagyon beteg formát öltött. Jóérzésű zsidónak nem lenne dolga azon nyomban elhatárolódni tőle?


2012. dec. 5. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

A zsidók értelmes emberek, persze, hogy kivetik maguk közül az ilyen hőzöngő idiótákat. Ők suttyomban szeretnek tevékenykedni, nem úgy, mint más nemzetek nacionalistái, hogy beleordítják az ellenség képébe, hogy "ki lesztek irtva, meg lesztek gyilkolva mocskos állatok, végetek!, stb..."


Mind a mai napig a zsidó az egyetlen nacionalizmus a világon, amelyik nem agresszivitássa, hanem ésszel harcol és a lehető legjobban rejtve, hogy minél kevesebb ellenszenv alakuljon ki vele szemben. És tulajdonképpen ez az, amiért a zsidók olyan sikeresek.

2012. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó kommentelő, épp a fordítottja az igaz.


A zsidóság az, ami szinte SOHA nem határolódik el a saját szélsőségeitől, hanem egy rosszul értelmezett összetartozás jegyében sündisznó módjára összerándul, összezár.


Hallgatás-beleegyezés címszóval a nem-zsidók pedig azt látják, hogy na, ezek mindenben egyetértenek.


pl. amikor roman polanskyről kiderült, hogy pedofil, ahelyett, hogy nyílt levélben elítélték volna a zsidók, még aláírásgyűjtést is kezdtek érte Jack Nickolsonék.


Ha egy zsidót támadás ér, ők minden faji alapú támadásnak vélik (általában semmi alapja nincs), ezért összezárnak.


pl. egy (zsidó) színészt kritika ér, mert szar volt egy színdarabban

válasz: fújj, antiszemitizmus. Rögtön jön a nyílt levél, aláírások a szokásos nevekkel, tüntetés stb.


Nem határolódnak el a gyilkosaiktól sem.


A többség elítéli őket, de hallgat, mint szar a gazban, ezért egy kalap alá veszi őket mindenki.


Ellenben: USA-ban a nem-zsidók tüntettek a nem-zsidó Bush (és a háború) ellen, Magyarországon a magyarok tüntettek Gyurcsány ellen az öszödi beszéd után.

Ha nincs a tüntetés, az egész világ azt gondolta volna, hogy Magyarországon tök normális dolog hazugnak lenni és minden magyar hazug. Valakinek meg kell menteni egy nép becsületét és jelezni: nem mindenki gondolkodik így.


Rengeteg zsidó elítéli a hitgyülit, mazsihiszt, zsidó politikusokat, de sosincs nyílt levél, tüntetés.


Majd akkor lesz változás, ha Magyarországon a hétköznapi zsidó emberek fognak tüntetni a zsidó szélsőségesek ellen.

Amíg ez nem történik meg, sarkítva: sokan azonosítják a Rotchildokkal a szomszéd nyugdíjas Goldstein nénit.


Ez régi probléma.

Legszebben Gárdonyi fogalmazta meg:



"A zsidó baj nálunk azért is megoldhatatlan, mert a rossz zsidók ellen küzdve bántjuk a jó zsidókat is, akik szívükben már magyarok és megkereszteletlenül is keresztények.

Vagyis: benne van már az európai népek etikai egységében.


Viszont meg, ha ezekre való tekintettel foglalkozunk a zsidó kérdéssel, a rossz zsidók

(az idegenséget fentartó mások elszegényítésével gazdagodásra törő, kereszténygyülölő zsidók) tovább-hatalmasodnak és rontanak bennünket. A kettőt elválasztani nem lehet, mert a vallásuk egybeköti őket...


A baj tehát csak ugy orvosolható, ha a jó zsidók maguk kívánják.

Akkor maguk különödnek el a rosszaktól és ők találják meg majd legjobban a módját is,

- hogyan indittassék ismét haza a babiloni 40 ezer."

2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én zsidó gimmnáziumba jártam.ELTE Radnóti Miklós gimi.Én nem vagyok zsidó,de ez ott egyáltalán nem volt téma,ki zsidó és ki nem,a mai napig(10 évvel az érettségi utánn) sem tudom melyik oszálytársam volt zsidó és melyik nem...Soha nem volt egy kukk se a holokausztról se egyébről(csak annyi amennyi bármelyik iskolában előkerül töriórán).Még arab gyerek is volt a suliban,őt se nézte ki nem piszkálta senki.Én ott befogadónak ismertem meg őket...Én sokáig nem is tudtam,hogy "zsidó" suli.Ott nem tapsoltak az ilyeneknek...
2012. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg épp a kérdezõ szélsõséges. ´s persze, akik helyeselnek neki.


A határozott fogalmazás ugyanis nem szélsõség, viszont a valóság elferdítése többnyire igen.


Többre nincs idõm, aki nem elõítélet miatt írta azt amit, annak ennyi is elég, az elõítéletest meg észérvekkel, tényekkel úgysem lehet meggyõzni, akármilyen sok példát ír az ember, akármilyen részletes is az érvelés.

2012. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!