Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon melyek azok a HARCMŰVÉSZETEK/KÜZDŐSPORTOK, amiket divat űzni?

Figyelt kérdés
Mármint, szerintetek mi számít ma "divatbunyónak"? Szerintem a krav maga és a wing tsun.
2011. aug. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen, szerintem is vannak "divatbunyók".

Szerintem ez a top 10-es divatbunyók.

1. Krav Maga

2. Wing Tsun kung-fu

3. Muay Thai box

4. Brazil Jiu-jitsu

5. Kick-box (főleg csajok körében)

6. Kyokushin karate

7. Aikido

8. Capoeira

9. Kempo

10. Taekwondo

2011. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Krav maga, defendo, Bjj, ninjutsu capoiera,kick box. muay thai box
2011. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

hogy-hogy divat?

ezt azért kérdem, mert sosem értettem a dolgot, tulajdonképpen maga a divat szó jelentése is fura számomra. és hogy jön ez ezekhez az edzésekhez.

ha valamelyikőtök ezt leírná, megköszönném.

2011. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Szevasz Aczél!


A kérdező úgy érti, hogy melyek azok a küzdősportok/harcművészetek, amiket divatból csinálnak. Akik azt hiszik, hogy jó, de közben mégsem. Azokra a stílusokra érti amik túl vannak reklámozva. Nagyobb a füstjük, mint a lángjuk.

Én voltam az első válaszoló.


Késes Krisz

2011. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

loool 1. válaszoló felsorolta szinte az összes harcművészet/küzdősportot, akkor 1 sincs amit nem divatból űznek?omfg...

Nincs olyan hogy "divat" küzdősport vagy harcművészet, az más hogy valaki azért kezdi el mert sokan azt az ágat "istenítik"...

2011. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

,,A kérdező úgy érti, hogy melyek azok a küzdősportok/harcművészetek, amiket divatból csinálnak. Akik azt hiszik, hogy jó, de közben mégsem. Azokra a stílusokra érti amik túl vannak reklámozva. Nagyobb a füstjük, mint a lángjuk.

Én voltam az első válaszoló. "


Tehát szerinted a Kempo, Thai Box és Kyokushinnak nagyobb a füstje mint a lángja? Ebből is látszik hogy mennyire nem ismered a stílusokat...

2011. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Utolsó, szerintem húzz a rákba :D

és még itt jössz a tájboxxal.. hagyjuk már.. igen, baromira túl van reklámozva, igen, többek között az is még küzdősportnak is szégyen, azt adom, hogy lányoknak szálkásításhoz jó mozgás..

2011. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Igazából nem azzal van bajom hogy nagyra vagy magaddal, hanem hogy lenézel egy küzdősportot, amiről azt hiszed hogy rosszabb annál a harcművészetnél amit te tanulsz, pedig egyáltalán nem rosszabb, csak másabb..:)
2011. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

jah, bármit mondhatnék neked..


leginkább hagyjuk. ha nem találkozunk személyesen, úgy sem fogod megérteni miről beszélek. ti védőcuccban 100 szabály mögött gyakoroltok egymással, mi gec.i sok szenvedés árán tanulunk meg ölni, hogy fenntarthassuk a békét. soha az életben nem fogja megérteni valaki, aki nem él(t) benne, mi a különbség.

én meg nem lenézem, csak röhögnöm kell, amikor valaki (nem te) valljuk be, tudás nélkül büszkén veri a mellét a nagy semmire. ilyen van kamu harcművészek között, és küzdősportolók között is. de adja az ég, hogy az ilyen magabiztos emberek sose találkozzanak egy késelővel, mert rohadtul nem felkészültek nagyon sok mindenre.

többet nem írok, már így is túl szépen fogalmaztam, de normális hangnemben írtál, és nem tudtam durvábban írni..

csáo, és legjobbakat!

2011. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

1. Thai box - Minden mai vagány ficsúr TAAAj Bokszóól. ÉS azt hiszik, tudnak utniii mög rúúúgni.

2.Capoeira-ha tudsz szaltózni akkor nyilván te vagy a régiód legkeményebb bunyósa és úgy gondolod, hogy ha ugrásból egy 360 fokos rúgást a levegőben véghez viszel ,akkor az menni fog egy valódi ellenfél ellen is... amiben persze megütközhet a lábad...

3.Judo- Megfigyeltem, hogy nagyon sok pénzes ember űzi ezt a harművészetet, és kb a 70%-a szépfiú.



Persze leszögezem, hogy mindig vannak olyan emberek akik nem divatból űzik. De ugyanakkor ha az ember beképzeltté válik a sportja által akkor hol marad maga a sport jellege? Diszkréciója? ...főleg ha harcművészet.

2011. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!