Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Breaking news! Tandíj elleni...

Breaking news! Tandíj elleni tűntetés, hídfoglalás, belváros "lezárása". Lesz ebből valami komoly?

Figyelt kérdés

Élő közvetítés itt:


[link]


Elég "forradalmi" a hangulat!!!


2012. dec. 10. 18:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
Remélem szétverik azokat a mocskos politikusokat! Elég sokan vannak, hallom, a rendőrök is beszélnek már nekik, gondolom oszlatni akarnak. A Parlament előtt vannak, a tömeg eléggé felbőszült. Remélem csinálnak is valakit, vannak akik azt ordították, hogy menjünk bejjebb, mármint a parlamenti kordonnál. Jelenleg elállt a közvetítés.
2012. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó mondatom visszavonom, csak frissítenem kellett. Tömeg egyre idegesebb, közvetítés szakadozik.
2012. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Ok,nem kell ennyi diplomás,de akkor lehessen elhelyezkedni egy érttségivel is,mert lassan már a takarításhoz is diploma kell!
2012. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
miért kell diploma, mert diplomás már fix munkát akar, fiatal és jól tanítható ... ezért alkalmazzák ezért van hamarabb munkája... EGy olyan statisztikát mutassanak, ahol szakmában való elhelyezkedést mutatják ....
2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Engem az lep meg, hogy ma a Fidesz-szimpatizánsok ugyanazt szajkózzák az MNO-n, mint az MSZP-szimpatizánsok szajkózták a Stop.hu-n 4 és fél évvel ezelőtt. Pl. hogy miért én fizessem a más gyerekének a taníttatását, miért nem tanulnak inkább szakmát, stb. És ezek az emberek szavaztak 2008-ban az akkor alacsonyabb összegben meghatározott tandíj ellen. Elszomorít, hogy ilyen országban élünk.
2012. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Komplikato ***** válasza:
80%

"1. Nem tudnak ennyi diplomást elhelyezni már évek óta."


Nem tudom figyeled e, de több mint egy millió munkanélküli van (nem érdekel a KSH kamu adata) és nagyobb részük NEM diplomás, bár abból is sok van. Talán munkahely teremtéssel kéne foglalkozni, nem bedöntéssel azoknak akik ezért kapják a fizetést?


"2. Nincs az államnak pénze az összes diák tanulmányának a finanszírozására."


Na jah, 60 milliárd Stadion/Fociakadémiára van, 100 milliárd a Századvég nevű haveri cégnek van, 700 milla "civil" tiltakozásra van, de oktatásra meg nincs. Hát persze.


"Hány éves vagy herceg?"

2012. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Pro Patria ***** válasza:
5%
Száz emberrel birtokba veszik a várost?
2012. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
37%

Remélem, hogy lesz értelme. Felháborító, ami Magyarországon folyik! Oké, sok a büfészak, ez tény, de nem azért jelentkeztem gimnáziumba, nem azért tanulok jó eredménnyel, hogy utána mehessek szakmunkásnak, vagy fizethessem egész életemben a diákhitelt, ha nem férek be a keretbe! Kiskoromtól kezdve arról álmodoztam, hogy ügyész leszek, semmi más nem érdekel, csak ez, most pedig valószínűleg feladhatom, mert a szüleim (akik mai viszonylatban teljesen átlagos, magyar állampolgárok) több, mint valószínű, hogy nem fogják tudni kifizetni a tanulmányaimat.

Ezek az oktatási reformnak csúfolt valamik pedig egyértelműen arra mennek ki, hogy a nép még inkább elbutuljon, és könnyen manipulálhatóvá váljon.


16/L Pécsről, aki csütörtök délután megy tüntetni

2012. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kellene egy vezéregyéniség, aki tudna pár ezer embert irányítani, és nem tudja a kormány megvenni. Akinek ajánlhatnának toronyórát lánccal, de a nép érdekeit tartaná maga előtt, és vezetné a népet. Ma is lesz tüntetés, kíváncsi vagyok, hányan lesznek, eredetileg 10.000-en. Remélem! És kiverik a csőcseléket a kormányzati székből! Mindig a diákok kezdik. Akár 1848, akár 1956. De ha kiteljesednénk külföldre, akkor mondhatnám Lengyelországot is akár. De számtalan más országot is. Az más kérdés, hogy most nem lőnek a tömegbe (bár a Fidesz 2006-ban azt mondta a MSZP-nek, hogy miért nem éles tölténnyel lövettek, könnygáz meg gumilövedék helyett.) ha lesz valami, akkor remélem kiverik a balhét, és nem ússzák meg ezek a mocskok! Mi a jó édes anyjukat képzelnek? Az ember tanul, mint a bolond, tanulja azt a sok hülye ókori hülyeséget ami kb senkit nem érdekel, a verselemzést, ami szintén senkit nem érdekel, de hagy ne soroljam a fizikát, kémiát, matekot, és még ha azért is fizetni kell, hogy egyetemre menj, akkor minem tanulni? Minek? Nincs értelme. Már akkor inkább egy szakmunkás, utána két év felkészítő az érettségire és jobban jársz, mint ha 4 év gimi, meg még két év szakma. Nem elég, hogy már 2 nyelvvizsga fog kelleni, hogy bekerülhess az egyetemre, még fizess is érte? Ez a mocskos fidesz többet ártott már a diákságnak, mint eddig az összes krmány! Hogy tudta már jártatni orbán a pofáját, amikor a MSZP behozta a tandíjt? Ők mit csinálnak? Ugyan azt! Húzzanak a fenébe! Fiatalok! Fel pestre! Ne hagyjuk, hogy tönkretegyék terveinket, amiért 12 évet dolgoztunk. Ha így tudjuk, nagyon elég a 2 is, hisz szakmunkásnak a 2 is elég. Hogy van ez? Gimnáziumba IS 4,7 átlagom van, ez nem mondható szerintem rossznak. Nem elég, hogy 50 óra közmunka kell az érettségiért, de még fizess is az egyetemért több milliót, esetleg tízmilliót? NEM HAGYJUK! NEM HAGYJUK! (és remélm ez igaz is, hogy nem hagyjuk, nem csak kimegyünk szórakozni!!!)
2012. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 doboszoli ***** válasza:
100%

Hab a torára:

Ma hallottam félfüllel valamelyik rádióban az oktatási tárca legfőbb érvét, "nem a diákok ellen van az intézkedés, (mármint az elvonás), hanem értük."

Gratulálok!

2012. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!