Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted miért nem legalizálj...

Szerinted miért nem legalizálják Magyarországon a marihuanát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:01
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
61%

a hülyegyerekek szabadon teszik tönkre magukat hétvégente, mivel annyit isznak, hogy még egy felnőtt ember is a kórházban végezné...

ha lenne némi tudásod a témáról nem jelentenél ki ekkora marhaságot. a fű nem diszkódrog, amit hétvégente bevesznek és pörögnek tőle mint az idióták.

2009. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
49%
16:25 nekem lenne tudásom? Bocs én nem iszom nem füvezek nem drogozok, nem cigizek. Na akkor mesélj már arról hol nincs nekem eszem.Ja és ismét jön a sok idióta azzal hogy a fű nem káros a fű nem keménydrog stb. Gratulálok hogy sokan okosabbak a szakembereknél, orvosoknál és professzoroknál. És szánalom hogy egyes tizenévesek lazulásból füveznek és azt hiszik övék a világ. Ahelyett hogy valami értelmes tevékenységet csinálnának.
2009. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
61%
16:41 : Akkor legyél szíves bemásolni ide néhány szakvéleményt vagy húzzál elő saját érveket fröcsögés nélkül.
2009. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert az államnak ebből pénze van meg az állam és az orvosok és mindenki azt akarja, hogy ne tudjon az átlagember füvezni, mert bárki aki füvezett tudja hogy valójában aki szív az halhatatlan lesz! Ugyanakkor egészségesebb mint bármelyik gyümölcs együttvéve, meg lehet tőle izmosodni, önbizalmat ad, megodlja helyettünk a problémáinkat, elmegy munkába helyettünk, tehát aki füvezik az Istenné válhat.

Ezért nem akarja az állam legalizálni, mert nem akarja hogy az emberek istenné váljanak. Egyedül a drogfogyasztók azok akik felveszik a harcot a gonosz állambirodalom ellen, és ha törik ha szakad elhozzák nekünk a világbékét......


Remélem érződik az irónia

2009. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
82%

kedves szövegértésből egyes hozzászóló.

hol láttad te azt leírva, hogy neked olyan azért nincs tudásod mert nem iszol és drogozol?

másold be kérlek szépen:)

ezt úgy értettem, hogy nem tudsz semmit a marihuánáról azon kívül amit innen-onnan hallottál róla.

én tudatosan utánajártam a témának. (mielőtt jönne a "gratulálok drogos vagy" pompás érv, kijelenteném, hogy nem élek semmiféle kábítószerrel ami illegális. egyszerűen érdekel a téma, és az igazság.

tévedésben vagy, nem csak a tizenévesek füveznek, sőt, a tizenévesek körében az alkohol, és a partidrogok a "menők".

nem egy felnőtt, családos, SIKERES, embert ismerek, aki szívogat, nem fogyatékos, nem impotens, nem skizofrén, nem ÖL az "anyagért", nem tért át más drogra mert a fű nem elég "erős" (:DDD ezen mindig nevetek, akkora butaság) és még sorolhatnám a buta tévhiteket megcáfoló kijelentéseimet...

2009. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
82%

jaj azt elfelejtettem, hogy ha te csak a tudósoknak hiszel, elmondanám, hogy nem egy valódi kutatás folyt, és folyik a marihuánával kapcsolatban. és meglepő eredményeket mutatnak. pl azt, hogy rengeteg betegségre használható gyógyszer. (érdekes, sokan nem hiszik ezt el, egyes civilizációk mégis néhány ezer év óta használják erre)

de nem is értem miért vitatkozok veled.

téged nem érdekel ez a téma. nem vagy képes objektívan közelíteni hozzá.

át sem gondolod amiket írok.

most ajánlhatnék neked ilyen olyan forrásokat, de értelmét nem igazán látom.

és itt befejeztem, nem egyszer futottam le ezeket a köröket, és ideje megtanulnom, hogy nem érdemes a falnak beszélni.

2009. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes az én szememben máshogy néz ki a becsületes és jóravaló ember. A tizenévesek közül drogoznak a legtöbben. És sokan csak azért mert menő.

[link]

Egynéhány részlet:

"A marihuána fogyasztón elhatalmasodik a fogalmak és gondolatok alkotásának nehézsége, mérlegelését nehezíti a gyenge koncentráció, a természetes motivációk elvesztése. Mindennapjait a széles hangulatingadozás, agresszió és ellenséges viselkedés, valamint a depresszió, szorongás és paranoia teszik pokollá."


"A marihuána füstje kétszer annyi kátrányt tartalmaz, mint a hagyományos cigarettafüst ezáltal nagyobb mértékben növeli a tüdőrák, a tüdőgyulladás, és fertőzés kialakulásának kockázatát. "


"Mára a kutatások igazolták, hogy növekedésben, fejlődésben, az energiaszint stabil fenntartásában és a szaporodásban szerepet játszó mirigyek, szervek és hormonok hálózatát is károsítja a marihuána (agyalapi mirigy, pajzsmirigy, gyomor, nyombél, hasnyálmirigy, mellékvese, here, petefészek). "


"Ezek mellett rombolja az immunrendszer azon képességét, hogy megvédje magát és a testet a támadó baktériumok, vírusok, kémiai anyagok, idegen részecskék, paraziták, gombák, egyéb mikororganizmusok és fertőzések ellen, valamint csökkenti az immunrendszer azon képességét, hogy védje a testet és megakadályozza a burjánzó (rákos) sejtek növekedését. Közvetlenül károsítja a gerincvelőt és a belső elválasztású mirigyeket."


"A terhesség alatti rendszeres fogyasztás csökkentheti a születéskori testsúlyt és a magzati alkoholfogyasztásos szindrómához hasonló fejlődési rendellenességeket eredményezhet (túl kicsi fej, elégtelen növekedés és fejlődés). "

2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a hozzáállásodhoz:

"aki nem ért velem egyet annak fogalma sincs a témáról, át sem vagy képes gondolni amit leírsz"

Na kb. így jellemezhető.

2009. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami, te milyen szakvéleményből vettél ilyen dolgokat? Lennél szíves bemásolni? Vagy te egy szakembernek hiszed magad?
2009. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
54%

hm... a barikad.hu valóban egy igen hiteles forrás.

egyre viccesebb vagy :D

2009. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!