Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted miért nem legalizálj...

Szerinted miért nem legalizálják Magyarországon a marihuanát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
35%
Tudjátok mit? Legalizánám most már én is...Aki normális, az úgysem szív; a degenerált cigány zsidó k.öcsögje meg legalább megdöglene....
2010. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
61%

Hú én inkább a cigányokkal vagyok, mint veled.

Amúgy akik szívnak sokkal normálisabbak.

2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

"Hú én inkább a cigányokkal vagyok, mint veled"


Ez legalább őszinte beszéd. Ugyanaz lesz a sorsod mint nekik, és az összes hasonló parazitának. További szép estét cigányok és fehércigányok....

2010. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert tudatlanok az emberek. A füvet egykalap alá veszik a heroinnal, meg a többi káros szerrel. Nem képesek felfogni hogy a zöldet már több százezer éve szívják az emberek és kúltúrája van!
2010. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
vannak függők akik mindent képesek megtenni azért, hogy cucchoz jussanak vagy csak a pénzért amiből megveszik
2010. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
100%

vannak itt kemény emberek:D:D

"elszív pár slukkot":D:D

mi ha kicsit lazulni,bulizni készülünk(mondjuk minden hétvégén:D)akkor inkább veszek a haverommal félbe füvet,1250el megúszom,nemfizetnék annyit mint a piáér,mert hogyha jól akarom magam érezni akkor jóval több pénzt kell rá szánni,de mellette a hatás is jobb,és KÖZEL annyira se káros mint az alkohol.ha nem szoksz rá a dologra,mibajod lehet tőle?én se most kezdtem el,de csakis hétvégenként csinálom,és akkorse mindig.én már inkább azokat az embereket nemértem,akik hétköznap is isznak,vagy szívnak.fiatal vagyok és még ígyvagyok vele:hétköznap munka,tanulás,hétvégén pedig a pihenés,kikapcsolódás,lazítás.mellesleg a legalizálnák a marihuanát,biztos keményebben fognák mint a piát,vagy a cigit.

2010. ápr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

01-13 19:00

Haha, kíváncsi lennék, hogy melyikünk végez társadalmilag értékesebb munkát, te vagy én? 99%, hogy én. Pedig füvezek, nah puff.

Mellesleg a cigányok nem is füveznek, hanem inkább ragasztóznak, vagy töltőgázt szipákolnak, és nem sok tudás kell, hogy tudd melyik károsabb. Ha egy kalap alá veszed őket, azzal hülyeségi bizonyítványt állítasz ki magadról.


Előzővel teljesen egyetértek.

2010. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim válasza:
100%

Nekem tökmindegy hogy legalizálják vagy nem. Így is hozzá tud jutni aki akar.. Rengeteg embert ismerek aki füvezik, és semmi bajom nincs velük.

Ennyi.

2010. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
Aki nem szívja az nem is tudja hogy mennyien szívják! SOKATN!
2010. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:
ez így van!
2010. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!