Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom ti hogyan vagytok...

Nem tudom ti hogyan vagytok vele, a a méltóságos ( HONATYÁK) személyek ott a Parlament épületében ha nem rendelkeznek nyelvvizsgával, akkor én miért szerezzek?

Figyelt kérdés

Egyre több ismim sír,hogy a fősulikon, egyetemeken, elszedi a pénzüket már csak az utazás is, mire odaérnek a diplomához egyből akadály van: Hol a C-s nyelvvizsga, mivel anélkül diploma nincs.

Szóval minek KELL NEKÜNK NYELV vIZSGA AZ EURÓPAI UNIÓBAN? AHOL 1ETLEN TAG ÁLLAMBAN SEM TETTÉK KÖTELEZŐVÉ annak beszerzését?!

Speciális eseteket hagyjátok, most tisztán, mi a fészkesnek teszem én azt le?

Ha 1x e-nélkűl is tudok nyelvet beszélni!!!

Sztem semmi értelme, hogy megszerezzem.

Majd erről késöbb, ha kapok vmi választ.


2009. aug. 21. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó megoldás lenne!

(az egyetemekről kikerülő fiatalok tudását énis siralmasnak tartom)....

2009. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egyetértünk!

Szerintem (és ezek szerint szerinted is) igenis minden felsőoktatási intézményből kikerült ember számára szükséges legalább 1 nyelv középfokú ismerete. Például az angolé.

Jó éjszakát!

2009. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Látom már megbeszéltétek az ügyet.

Még utólag, annyitbeletennék, hogy nem azzal van bajom, hogy nyelvet kell TANULNI. Annak az összegével és azzal a nyelvoktatási módszerrel, amit a legtöbb helyen bevált módszernek tartanak!

szóval viszga 20000

könyvek még olyan 7500

további oktató lemezek pedig 5000

és ez még csak a minimális összeg, máris egyből 32500, ez 1 mai átlag keresetű embernek a fél bére.

Pl itt Szolnokon,Tesco és Cora pnéztáros 1 havi munka után ha megkapja a 70000 Ftot.=mert van mikor levonnak, olyanért amiről a pnéztáros nem is teht,lásd: lopás)

nagyon szar 1 helyzet de ez van, hidd el hogyha azon múlt volna az egész, hogy érettségi és megvan, annak örülnék de nem ez van.

Megint túl lett hüjítve a megoldás!!!

De ami igazán dúrva, hogy 1 2 hülye kölök aki nálam 2 évvel fiatalabb, apuci meg keresi a havi 700.000Ftot annak a tanár 5 perc alatt elhadarja a lényeget és az a diák többet be sem teszi a lábát a suliba (ezek után tuti 5se lesz vizsgán), ha mégis csak a tanár miatt, hogy tényleg úgy van e ahogy mondja.

Nem csak az orvosok zsebét tömik pénzzel, hanem a tanrokét is, jó lenne már rá felfigyelni!!!

Am alegolcsóbb magántanár idegenyelvből, már akinek van is minősége az is minimum óránként 2000ft elkér.

Én meg kint a búzamezőn jó ha kaptam 400ftot.

A tököm teli vanezzel az egésszel, de ez van.

Bizonyára nem vagyok egyedűl a spórolósak közűl, de hamár vki tehtős, tehát anyuci apucinak van minimum 2 autója és nem is a elgszarabb akkor ne spóroljon!! Hanem fizesse be renszeresen az adót és a többit, ne pedig a járatokat keresse, hogyan lehet a leghamarabb elintézni akármit( fejest megkenni, mert nem csak 1 gyagyás tanár fizethető le), mert ma ez megy és nem csak Szolnokon!

Szval engem felvette fősulira, volt annyi pontom.

Igen az idegennyelvet tanulom, de papírom soha sem lesz róla, mert kúrvacsoró vagyok.

A szüleimet meg már az elött leégeti az állam anyagilag, hogy elérnék a hónap 25 napját, szval szar van és bűzlik!


A Bajnai meg családi pótlékot von el, családoskoat von mégnagyobb adóba, a nagy fejesek emg megint fizetik a minimum összeget, hogy minél többet lophassanak össze.

Ez van, ez a mi országunk, ahol az igazságszolgáltatás sem látezik mert minden ügy elévűl, vagy éppen bíró elé sem kerűl!

2009. aug. 23. 13:52
 14/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírási hibákért de írtó dühös vagyok.

Fősuliról azért halaszt 2 évet mert nincs miből álni az utazást, de mást sem.

Viszont az én helyzetem még nem ügy tudnék ennél dúrvábbat is mondani!


Tehát szakmát tanulok most, és ha tehetem kispénzért mellette dolgozok a rohadt multinacionális cégeknek mert ez van.

2009. aug. 23. 13:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy talpon tudj maradni kell a nyelvtudás. A nyelvtudásod a papír igazolja. Ezen nincs mit felháborodni. Ennyi erővel minek szerzel diplomát, ha úgyis tudsz mindent. Szánalom. Egy középfokú nyelvvizsga a gimi 4 éve alatt simán megszerezhető.
2010. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!