Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma olvastam egy cikket a...

Ma olvastam egy cikket a neten Vonáék meg akarják szüntetni az RTL klubot meg a Tv2 amelyeknek elég sok néző táborral rendelkeznek. Hogy gondolják ezt majd ezek után szimpatizálnak velük az emberek?

Figyelt kérdés
Ez egy újabb antiszemita köpködés. Mi lesz majd helyette Turul1 és Turul2?
2010. márc. 26. 09:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
A Jobbik világképébe nem illik bele az értéksemleges média. Szerintem ez baj.
2010. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Ezzel rengeteg szavazót szereznek maguknak. Mindenki utálja ezt a két szennyet és örülnek ha végre valaki tesz ellenük!
2010. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Ki az a mindenki milliós nagyságrendű nézői statjaik vannak,

lehet ti Jobbikosok nem bírjátok ?

2010. márc. 26. 10:05
 4/48 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hozzátenném, mivel nyakunkon a digitális átállás, hamarosan megszűnik a jelenlegi csatornastruktúra, és még több adó jelenhet meg, szóval értelme se lenne nagyon betiltani a két nagyot.
2010. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy milliós statja van? mert azt mondják? Hiszem ha látom azt a millió nézőt... az én ismeretségi körömben (kb. száz ember, tudom nem reprezentatív) 99% utálja a tv2őt és az rtl klubot... köztük én is. Mondj pár műsort ami jó rajtuk a híradón kívül.


Józsi barát?

Maúnika só?

Győzike?

Mr. és Mrs.?

Hal a tortán?

Vacsoracsata?

Reggel a Mokka?

Sztárhírek? (úristen...)


Már bocs de ezektől kijön a belem... mellesleg havonta egyszer minimum van adásbeszüntetés pár percre mert az ORTT megszankcionálja őket.


Milyen filmek mennek? ORSZÁGOS TV PREMIER!!! Igen amiket már mindenki 47x látott, és mindig úgy harangozzák be, hogy ilyen olyan jó film... Hát köszönöm, de nekem nem fognak hiányozni...

2010. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, régen szerettem a Naplót, de kb. 4 éve nézhetetlen, régen jó volt a legyen ön is milliomos, amíg nem "sztárok" voltak benne. Jó volt Fábry is amíg volt témája, jó volt a Fókusz is, de az is nézhetetlen már pár éve... épp ideje lenne egy kis újításnak, enélkül a két csatorna nélkül.
2010. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Remélem azért a Forma 1-et lehet majd látni akkor is ha megszűnik a retekklub :)
2010. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

"Ez egy újabb antiszemita köpködés. "


te nagyon hülye vagy ember! magyarázd már meg, hogy mi ebben az antiszemita!

2010. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent lehet majd amit most csak más lesz a név és a stáb. :)
2010. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Úristen! Már az is antiszemita aki nem szereti az RTL Klubot és a TV2-őt! Antiszemita vagyok!! Ítéljetek el holokauszttagadásért! :DDDDDDDD úristen kérdező... neked elmentek otthonról :D ez a nap kérdése :D:D
2010. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!