Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyi összefüggést láttok...

EagleHUN kérdése:

Ti mennyi összefüggést láttok ezen hírek közt?

Figyelt kérdés

2012.11.26 Gyöngyösi Márton elhíresült beszéde.


2012 dec. 10-én (9-ről - 10-re virradó éjjel) valaki(k) molotov koktélt dobtak egy Monorierdői kápolnába. Szerencsére nem lett nagyobb baj, csak összekormolt mindent az elégő üzemanyag.


Próbáltam független hírportált találni:

[link]


A hanukka idén Dec 9-16 közt van. (9-én este kezdődik)


[link]


És ezen Facebookos hír között (sajnos linkelni nem igazán lehet):


"Brutális keresztényellenes támadás hanukakor- felgyújtották a templomot Monorierdőn


Brutális keresztényellenes terrorcselekmény történt Monorierdőn.

A máig ismeretlen liberális szélsőségesek gyúlékony anyagot locsoltak a helyi kápolnába, majd meggyújtották, A jelentős anyagi kárral járó terrorcselekmény még a múlt héten történt, de csak most merték nyilvánosságra hozni. Nem lett volna jó ómen a jobbikos Gyöngyösi Márton ellenes világcion támadás idején.


Ha ez valami zsidó vagy holokauszt emlékhellyel, templommal, táblával, bármi történik meg, a fél Európa és a teljes magyar rendőrségi állomány az elkövetők után nyomozna, a magyar kormány ezer nyilatkozatban biztosította volna még a ungabunga-földi rabbit is, hogy ilyen soha sem történhet meg még egyszer, és az imahely helyett már építenék kárpótlásul a világ legnagyobb zsinagógáját, magyar közpénzből.


De csak egy kis keresztény kápolna. Az annyira nem fontos az állítólag keresztény Magyarországon, hogy még nem is beszélnek róla, senki el nem határolódik, és a zsidó rabbik nem rohannak kezüket-lábukat törve a magyarországi püspökökhöz, hogy támogatásukról biztosítsák őket. Bezzeg fordított esetben..."


Innen származik:

[link]


Szóval ti láttok összefüggést ahogy a cikk állítja?



2012. dec. 20. 09:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


27 - Na így már érthetőbb miről van szó. "


27-es valasz a kerdezo kommentje.


Igy mar en is ertem.

2012. dec. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Most en kerek bocsanatot a kerdezotol.

Ugyanis, amikor lattam, hogy a 27-es valaszra hivatkozik, - termeszetesen - azt kezdtem visszaolvasni, es lattam, hogy az a kerdezo kommentje. Ekkor irtam az elozo valaszt. Aztan tovabb olvastam, es rajottem, hogy valoszinuleg volt egy tovabbi valasz is, amit toroltek idokozben, es a kerdezo a JELENLEGI 28-29-es valaszra gondol.

2012. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!