Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok már tényleg...

A Jobbikosok már tényleg többen lehetnek 2014-ben, mint a Fideszesek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 09:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
84%

Úgylátom beletiportam a sok kis 18 éven aluli agymosott szerencsétlen lelkivilágába. És nem, nem igaz, hogy a 18 éven aluliak jobban látják a világot. Csak idealisták. Én is azt hittem 18 évesen, hogy én jobban látom a világot, mint az idősebbek. Ehhez képest most, csupán 4 évvel később már azt látom, hogy anno mennyi mindent észre sem vettem! 18 év alatt egyszerűen nincs az embernek annyi élettapasztalata (sőt még most sincs), és a középiskola biztonságos kényelméből nézve egész másnak tűnik a világ, mint onnan kizuhanva.


Megsértettelek a huntiurulbetyárral? Hát bocsáss meg, de ha ilyenekben hiszel, akkor egy mesevilágban élsz. 10 éves koráig hisz az ember ilyenekben. De felnőttként ezt ténnyekként kezelni (miközben a történelmi/régészeti bizonyítékok mást mondanak) enyhén szólva is agyalágyultságra utal. És ez nem a magyarság megsértése. Ha azt kérdezem, hogy felnőttként miért hiszel abban hogy a Jézuska teszi a fa alá az ajándékot, azzal nem a karácsony szellemét sértem meg, hanem legfeljebb csak téged. És most sem a magyarokat, sem Magyarországot nem sértettem meg, csak a babonás kuruzsló kereszténytáltosokat, meg azoknak akik ezeknek meg a meséiknek bedőlnek.


Az érzelmi zsarolás pedig egy ritka gusztustalan eszköz, úgyhogy a dédapás szöveged lepattant rólam mint gumilabda a falról.

2012. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
86%

"ha magyar vagy és érdekel a Nemzet és a a Haza akkor egyetértesz a Jobbikkal"


Ez meg külön a kedvencem. És miből gondolod, hogy a jobbiknak biztos 100%-ban igaza van, és ő a jó megoldás? Értelmes ember fenntartja az esélyét annak, hogy téved, hogy valamit nem vesz számításba. Soha nem tudhatsz semmit biztosan, főleg nem a politikában. Ha ezt nem érted meg, akkor ne is menj szavazni. Tőlem szavazz nyugodtan a jobbikra, de ha csak előtte jól átgondoltál mindent, és látod a veszélyeket is.

2012. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
13%
Érzéketlen, hazaáruló vagy... egyébként a történelmi kutatások + génkutatások éppen a hun rokonságot bizonyítják te agyonolvasott.
2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
76%

"egyébként a történelmi kutatások + génkutatások éppen a hun rokonságot bizonyítják te agyonolvasott."


A hun rokonságot a legkevésbé, főleg mivel a hunok Attila után (453) beolvadtak más népekbe (többek között az akkor kialakuló magyarságba). Ez egyes genetikai markereket megmagyarázhat, de ez alapján azt mondani, hogy a magyarok és a hunok rokonok, az azért erős túlzás. A magyarok genetikailag egyébként megjegyezném, hogy a lenygelekhez és a szovákokhoz állnak a legközelebb, mégsem vagyunk rokonok. A lényeg: a hunok 453 után alig egy évszázad alatt teljesen eltűntek, míg a magyarok csak a 800-as évek második felében értek ide. Van durván 300 év probléma, egy folytonossági hiány, amit ki kéne tölteni. Arról nem is beszélve, hogy a magyar finnugor nyelv, tehát még egy probléma adódik a hun magyar rokonsággal.

2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
84%

"Érzéketlen, hazaáruló vagy"


Jaj hagyjuk már ezt a demagóg hazaárulózást, kezd kissé unalmas lenni, hogy minden vesztes vitában ezt kezditek használni. Érzéketlen, hmm... hát nem tudom ki próbált kit érzelmileg zsarolni. Akkor ki is az érzéketlen?

2012. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
76%
Látod látod, mondom ÉSZÉRVEK. A külföldi (tehát nem magyar a kedvedért) génkutatások szerint a magyar férfiak őseinek 3/4 az első európai telepesek között érkezett Európába és több ezer éve telepedtek le a Kárpát medencébe. A magyarság még ez előtt több részre osztódott és több hullámban érkezett ide. Ezért van nyelvünknek több rokona is mivel a később érkezőkre nagy hatással volt az urál környékén élő finnugor nép akikkel jelentős ideig egy területen éltek. Olvass és járj utána mielőtt hülyeséget írsz.
2012. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
76%
a magyarok a horvátokhoz is közel állnak az 1000 éves egy Hazában élés miatt, és mint tudjuk szláv nép (genetikaialg) sosem létezett csak szláv nyelvcsalád
2012. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
78%
És ez hol bizonyítja a hun magyar rokonságot?
2012. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
18%

"2010-ben a Jobbiknak volt a leghosszabb terve"


Üres frázisokat én is tudok mondani, de hol van valami olyan a IV. Béla tervben, hogy mit-hogy-miből-mikor fognak megcsinálni?!

2012. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
3%
A többi pártnak még programja sem volt, de te itt pattogsz. És nem gondolod, hogy szóról szóra leírom, hogy mit, hogy akarok? Aztán meg akik keresztbe akarnak nekik tenni, azoknak már egy perc sem kellene, mert tudnák pontosan, hogy mihez nyúljanak. Mintha a háborúban a katonáim mellett, az ellenségnek is elmondanám a támadási tervet.
2012. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!