Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok már tényleg...

A Jobbikosok már tényleg többen lehetnek 2014-ben, mint a Fideszesek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 09:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
84%

Az igaz magyarságot, az igazságot, a csodát harsogó jobbikosok között akad legalább egy, aki képes értelmesen megfogalmazni egy jobbikos célt, ami megvalósítható? És ha megfogalmazta akar és képes az álláspontját korrektül, indulatmentesen, puszta érvekkel megvédeni?


Ha akad ilyen, várom a választ. Üres minősítgetésekre a fölösleges időt pazarolni.

2012. dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
20%

Látom megy a vita hogy mi lenne ha Jobbik így, ha a Jobbik úgy, a Jobbik amúgy sem, a Jobbik amúgy is.

EMBEREK; 2014-ben adjunk egy esélyt nekik és majd tapasztalat után levonjuk a konzekvenciát. (kb olyanon vitáztok mintha mondjuk pl. Adrian Newey kifejleszt egy új első-szárnyat a versenygépre és mielőtt bevetnék tesztre addig megpróbáljátok megmondani hogy jó-e vagy sem. Majd a tesztkörök, a mért idők megadják a választ! Egy biztos hogy az előzőekben használt "szárnnyal" az autó gyenge köröket futott (MSZP és a Fidesz). A többit 2014 után meglátjuk de addig felesleges vitázni. Most mondjátok hogy nincs igazam?!?

2012. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 Sz1u ***** válasza:
34%

08:35 Székely Domokos


Élek én is egy hasonlattal (előre is bocsi érte): Ha eléd tesznek egy tányér fekáliát, akkor adsz neki egy esélyt, hogy megkóstold (hátha finom)? Nos, amíg az a tányér fekália be nem bizonyítja nekem, hogy ehető, addig én messze elkerülöm. Tehát NEM NEKEM kell esélyt adnom neki, hanem fordítva! Az esélyt ki kell érdemelni!

2012. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
23%
Ja csakhogy a Jobbik nem egy tányér fekália. Nem tudom ezt ki mondta neked de csúnyán átejtette a buksid.
2012. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 Sz1u ***** válasza:
38%

10:02 Székely Domokos


"Ja csakhogy a Jobbik nem egy tányér fekália."


Persze, hogy nem az! De közelebb áll hozzá, mint a versenygépre szerelt első szárnyhoz...

2012. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
39%

"Ja csakhogy a Jobbik nem egy tányér fekália"


A jobbik nem az. De a programja...

2012. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
12%
Én is azon a véleményen vagyok hogy 2014-ben a Jobbik az egyetlen helyes út. Többen talán nem leszünk, de remélhetőleg sokkal többen leszünk mint 2010-ben. Hajrá Jobbik, hajrá magyarok!
2013. jan. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Engem most a 28-as válaszoló nagyon felidegesített...


Idézet:

"Előző: egyrészt KI A TÖKÖM VAGY TE, HOGY ELDÖNTSD KI A MAGYAR ÉS KI NEM? "


Na, egyrészt, az előző NEM mondott ilyet, hogy ki a magyar, és ki nem. Egy szóval sem mondta, hogy mittudomén ki a magyar, meg a mittudomén ki nem az.


Még egy idézet:

"arról a pártról is meg van a véleményem, akinek a szavazóinak jelentős része 18 év alatti kis hülye, aki a világból még kb. lóf@szt sem látott."


Én elhiszem, hogy akik már nem tudom hány éve Fideszesek, azok nem fognak könnyen átállni másra, és tudom, hogy a legtöbbjük nem is fog, DE! Itt van a fiatalság. És nem tudom, hogy a "18 év alatti kis hülyéken" belül mit értesz, de ne azt képzeld el, hogy óvodások! Inkább 16-17 évesek. Ezt is megírták, hogy már talán 2014-ben a legtöbbjük 18 éves lesz... szóval mondom még egyszer, hogy nem óvodásokra kell gondolni, azok tényleg nem értenek a politikához. Jójójó, értem, hogy ez csak a véleményed, de csak szólok, hogy nehogy félreértsd.


Még egy:

"Felnőtteket nem tudnak meggyőzni, ezért a gyerekek agyát próbálják átmosni mindenféle hunmagyarszkítakeresztényturulbetyár mesékkel?"

Ezt abbahagyod! Azt sem tudod, hogy honnan származol, kik a hunok, magyarok, szkíták, keresztények, betyárok, és mi a turul, de én a helyedben ezt nem írtam volna le, mert szégyellném magam a helyedben!

És a mondatnak egyetlen szava sem igaz! Valójában ami a TV-ből jön (Retek klub, telaviv 2), na az tiszta hazugság! a média mindent átalakít, de most megértelek, most nem beszólok, csak figyelmeztetlek, hogy a média célja, hogy manipulálja az embereket! Erre figyelj oda!


"Én szégyellem magam, amikor a magyarokat a jobbikkal azonosítják!"


Talán mert a Jobbik TESZ is valamit a SAJÁT NÉPÉÉRT, (rögtön beugrott a Miskolci, cigányok elleni tüntetés októberben, és azt is azért csinálták, mert az ott élő magyaroknak már egy csepp közbiztonsága sincs.)

Még a cigányokról sok mindent tudok mondani, csak azt is elhiszem, hogy nem találkoztál még ilyen cigányokkal, amik itt vannak Borsodban, vannak még rajtad kívül olyan emberek, akik nem ismerik a cigányság többségét. Rajtad kívül Orbán sem tud erről semmit, és a média sem, csak arra jó az is, hogy megsajnáltassa a cigányokat a magyarokkal.


Szóval (majdnem) teljes mértékben megértelek, hogy neked ez a véleményed, csak sajnos az egész hozzászólások egy nagy baromság. Csak nézz körbe Magyarországon.


És ha nekem nem hiszel, az utánad levő válaszoló is hasonlókat írt.


És a többi válaszolónak:

Többen írtak jót is, meg rosszat is a Jobbikról.

De csak akkor fogjuk megtudni, ha rá szavazunk 2014-ben, addig felesleges találgatni. A Fidesz alá alacsonyodni már úgy is csak ő maga tud.

2013. jan. 3. 17:20
 49/54 Sz1u ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


"De csak akkor fogjuk megtudni, ha rá szavazunk 2014-ben, addig felesleges találgatni."


2012-12-27 09:54-ben írtam a fekáliás hasonlatot... A szarról tudjuk, hogy szar! Szerinted pl. miért fogott össze az összes(!) párt (és civil szervezet) a Jobbik ellen? Megmondom: mert egy undorító náci-fasiszta-soviniszta-populista-idióta tömörülés - akikből jó érzésű ember nem kér! Szerencsére fogynak is a jobbikosok...

Igazad van egyébként, mert tényleg felesleges a találgatás, mert TUDJUK(!) hogy milyes a Jobbik valójában!


(Kiváncsi leszek a százalékomra) :) :) :)

2013. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Én nem teljesen így értettem...

Meg én nem a sz@rral hasonlítom össze a Jobbikot.

Csak azt akartam mondani, hogy 50-50%, hogy vagy jó, vagy rossz lesz, mert ezt még én sem tudom, meg senki más az országban, hogy mi lenne, ha a Jobbik győzne. Csak reménykedek.

2013. jan. 3. 21:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!