Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok már tényleg...

A Jobbikosok már tényleg többen lehetnek 2014-ben, mint a Fideszesek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 09:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 Sz1u ***** válasza:
100%

21:56 Kérdező


"Meg én nem a sz@rral hasonlítom össze a Jobbikot."


Én hasonlítottam össze "vele".


"Csak azt akartam mondani, hogy 50-50%, hogy vagy jó, vagy rossz lesz"


Ilyen indokkal (bocsi, de) a szar is 50-50%, hogy jó-e vagy sem...


"mert ezt még én sem tudom, meg senki más az országban, hogy mi lenne, ha a Jobbik győzne."


Kb. 80-85% tudja!!! - és nem kér belőle!


"Csak reménykedek."


Miben???

2013. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 28-as vagyok és megvédeném magam:


"Na, egyrészt, az előző NEM mondott ilyet, hogy ki a magyar, és ki nem. Egy szóval sem mondta, hogy mittudomén ki a magyar, meg a mittudomén ki nem az. "

Hagy linkeljem be a választ amire írtam: "AKI MAGYAR a JOBBIKKAL VAN!:)"

No comment.


"Én elhiszem, hogy akik már nem tudom hány éve Fideszesek, azok nem fognak könnyen átállni másra, és tudom, hogy a legtöbbjük nem is fog, DE!"


DE nem vagyok fideszes. Sőt, ki nem állhatom.


"Itt van a fiatalság. És nem tudom, hogy a "18 év alatti kis hülyéken" belül mit értesz, de ne azt képzeld el, hogy óvodások! Inkább 16-17 évesek. Ezt is megírták, hogy már talán 2014-ben a legtöbbjük 18 éves lesz... szóval mondom még egyszer, hogy nem óvodásokra kell gondolni, azok tényleg nem értenek a politikához. Jójójó, értem, hogy ez csak a véleményed, de csak szólok, hogy nehogy félreértsd. "

Nyilván nem az ovisokra gondoltam. Pont a 16-17 évesekre. Én is voltam 16-17 éves kis hülye. Sőt, az EP választásokkor pont 17 voltam. Azt is megmondom, hogy akkor a jobbiknak szurkoltam. Azóta beláttam, hogy mekkorát tévedtem! Bizony én sem értettem a politikához (bár akkoriban azt hittem, hogy igen).

Nem véletlenül van korhatár szavazáskor. Személy szerint még a 18 éves kort is alacsonynak tartom, a 21 jobb lenne. Tizenévesen az ember még nagyon befolyásolható főleg a demagóg szövegekkel.


"Ezt abbahagyod! Azt sem tudod, hogy honnan származol, kik a hunok, magyarok, szkíták, keresztények, betyárok, és mi a turul, de én a helyedben ezt nem írtam volna le, mert szégyellném magam a helyedben! "

Nem szégyellem, és pontosan tudom, hogy mennyi közük van egymáshoz. Ez egy nagyon jó szó arra, ami a jobbikos rendezvényeken megy, ahol egy jó montázst lehet kapni a különböző olyan kultúrelemekből, amik egymással nem is találkoztak. A kedvencem a táltos-keresztény hagyomány, ami végképp nem illik össze, de úgy van eladva, mintha mindig is össze tartoztak volna. Pontosan azért mertem azt a kifejezést leírni, mert tudom a jelentését.


"Talán mert a Jobbik TESZ is valamit a SAJÁT NÉPÉÉRT, (rögtön beugrott a Miskolci, cigányok elleni tüntetés októberben, és azt is azért csinálták, mert az ott élő magyaroknak már egy csepp közbiztonsága sincs.) "

Nem, a jobbik LEJÁRATJA a saját népét. Amikor olyan gyerekes dolgokat csinálnak, mint a zászlóégetés, vagy a zsidózás a parlamentben. Miskolcra meg a szavazatokért mentek, nem pedig merő jó szándékból.

2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

Kedves 28-as (vagy 52-es):


Bocs, hogy azt hittem, hogy Fideszes vagy. Nem tudom, hogy honnan vehettem ezt.

Meg azért is, mert tegnap egy kicsit ideges voltam alapból a cigányok miatt. (mi más miatt is lehetne)


Ezt az "AKI MAGYAR a JOBBIKKAL VAN!:)" szöveget hagyjuk, nem érted, hogy mit akartam (éééés ez is az én hibám, sosem tudtam jól fogalmazni).


"Nyilván nem az ovisokra gondoltam. Pont a 16-17 évesekre. Én is voltam 16-17 éves kis hülye. Sőt, az EP választásokkor pont 17 voltam. Azt is megmondom, hogy akkor a jobbiknak szurkoltam. Azóta beláttam, hogy mekkorát tévedtem! Bizony én sem értettem a politikához (bár akkoriban azt hittem, hogy igen).

Nem véletlenül van korhatár szavazáskor."


Na jó, hát ahány ember, annyi féle vélemény. Csak egy valamit kérdezek:


Miért nem tetszett a Jobbik? Csak ennyi érdekelne. Mert nekem pl. a cigányság problémájának megoldása érdekelne a legjobban, közbiztonság, halálbüntetés, csendőrség, meg hasonlók. A pénzügyeket lesz@rom... (talán még). Most például volt ez a szilveszteri szurkálás, hogy a gyereket 3-szor - majdnem - szíven szúrták. Na erre lenne jó a halálbüntetés! SZEMET SZEMÉRT, FOGAT FOGÉRT! Én így vagyok vele.


"táltos-keresztény hagyományról" őszintén megmondom, még nem hallottam. A hozzászólásból meg azt vettem ki, hogy semmit sem értesz ezekhez a magyar, keresztény, betyár, ... dolgokhoz. De úgy látszik, hogy én gondoltam rosszul.


"Nem, a jobbik LEJÁRATJA a saját népét. Amikor olyan gyerekes dolgokat csinálnak, mint a zászlóégetés, vagy a zsidózás a parlamentben. Miskolcra meg a szavazatokért mentek, nem pedig merő jó szándékból."


Ehhez inkább hozzá sem szólok, mert gondolom, hogy mindenkinek más a véleménye ezekről.

2013. jan. 4. 18:57
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem is te írtad az "Aki magyar a jobbikkal van" szöveget, de mind1 :D


Mi a bajom a jobbikkal?

Egyrészt az, hogy infantilisek. Tényleg úgy érzem időnként, hogy olyanok mint a dedóban. Kezdve a már említett zsidózástól a zászlóégetésen át egészen Ahmedinadzsád behívásáig.

A másik: a pénz téged nem érdekel. Csakhogy sajnos ez a lényeg. Szerintem a cigányság legnagyobb gondja az, hogy még ha keresnek sem találnak munkát. Jelenleg túl sok munkakereső van. Ezért kell olyan párt akinek megvalósítható, reális gazdaságpolitikája van, és a munkahelyteremtésre fókuszál. Na ez nem a jobbik, ugyanis ők a "büntessünk minél többet" színvonalon megrekedtek. Nem mondom, tényleg kéne helyenként szigorítani, de ésszerű keretek között. A másik gondom az az értelmi szakadék, amit köztem és egyes képviselőik között érzek (zagyva és novák konkrétan, akiken látszik, hogy nagyon sötét homályban élnek)

A másik meg az, hogy nagyon ellenszenves a szavazótáboruk.


hunmagyarszkítakeresztényturulbetyár:

Ezt a jelenséget írja le:

[link]

2013. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!