Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt az a 4 éved,...

Milyen volt az a 4 éved, amikor a Fidesz kormányzott 1998-2002 idején?

Figyelt kérdés
Történtek veled akkoriban jó vagy rossz dolgok?
2009. aug. 24. 15:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
csak személyes dolgokra gondoltam, nem amit írtak az újságok.
2009. aug. 24. 15:59
 2/18 Kankalin ***** válasza:
88%

Most több munkám van, mert minimalizálták a létszámot, viszont kevesebbet keresek /és itt átlagfizetésről beszélek ám!/ és most még kevesebbet kapok, mert mindent megvonnak.

Régen kifizették a túlórát és megköszönték. Most nem fizetik ki, de csinálni kell, mondván, örülj, hogy van még munkahelyed.

És tényleg örülök, befogom a pofámat és hajtok, mint a barom, hogy legyen miből ennem.

2009. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
A szüleim vállalkozók és sokkal jobban megéltünk akkor... most meg lehet hogy abba fogják hagyni mindketten, mert már nem éri meg a sok adó és járulék miatt.
2009. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Történtek jó és rossz dolgok is. Az biztos, hogy jobban bíztam a jövőben, mint ma.
2009. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
A magánéletemben csak rossz dolgok történtek de attól még politikailag ez az időszak volt a legjobb.
2009. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért akiknek jobban megy esz 100 % !!

Akik végkielégítést kapnak !!!!


De nem is mehet senkinek jobban aki valamilyen törvényes és főleg MUNKÁT végez ! A válság nem akkor kezdődött amikor bevallották hanem sokkal hamarabb KB 7 éve. Az első gondok már akkor jelentkeztek amikor a választás után a befektetőink látták hogy a végrehajtott ígéretek után nem következik semmi . PLD egy szerkezeti reform itt - ott amivel kilehet gazdálkodni a szétosztott geppát !!


A kérdésre : persze hogy rosszabbul!


És azért nagyon káros mert mindenkinek egyszerre így a belső nemzet gazdaság geppályát emésszük szépen de nem lassan fel. = recessziós és inflációs spirál

Az első jelei már megjelentek = Az adó növelés és a fogyasztás csökkenése a két végpont a gazdaság tengelyén kontra produktívvá vált !

DJ

2009. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy kis iróniával ! DJ
2009. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban még elég fiatal voltam, nem igazán érdekelt a politika, de a szüleim/nagyszüleim elbeszéléséből tudom, hogy sokkal könnyebb volt megélni, jobban bíztak a jövőbe. Jobban éltünk, mint most.
2009. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. Fiatal voltam, sokat buliztam, elvesztettem a szüzességem. Nem foglalkoztam a politikával.
2009. aug. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Jo volt. Jobb volt sokkal, mint ez a ketszer 4ev az MSZP-vel.
2009. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!