Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meglátsz egy lányt a...

Ha meglátsz egy lányt a utcán, akkor megkérdezed tőle hogy jobbos vagy balos, mielőtt eldöntenéd hogy neked tetszik?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy az emberek a hétköznapjaikban csak a politikai hovatartozás szerint döntenek és nem a lényegre koncentrálnak.
2009. aug. 25. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutott a pasimtól 4 éve megkérdezni hogy jobbos vagy balos...náluk az egész család nagy jobbos, nálunk mindenki balos, soha nem jelentett ez problémát. L24
2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, te hol éled a hétköznapjaidat, de ahol én élek, ott magasról sz@rik mindenki a "politikai hovatartozásra"...

Ahol én élek, ott már mindannyian tudjuk, hogy pártállástól függetlenül mindegyik párt csak a saját zsebét tömködi ill. szeretné tömködni ill. tömködte.

Egyik sem jobb a másiknál! :-P

2009. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy politikai Rómeó és Júlia ?

Kapulett vagy Maontagu ?


Én jobbikos vagyok de soha nem nézem hogy kinek mi a politikai felfogása, főleg ha egy olyan hölgy akinek a hatására a puszta látványától meg nő a pulzusom , száradni kezd a szám stb

szóval a "halál szerelem"!


Még a balosoktól sem kérem hogy térjenek meg ha valamit megpróbálok elmagyarázni , esetleg csak annyit hogy gondolják végig!

2009. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ennek semmi köze ahhoz hogy tetszik-e vagy nem. De viszont egy komoly párkapcsolatban azért nem lehetnek túl nagy szakadékok a két fél politikai beállítottsága között.
2009. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szoktak lenni, csak idővel lehet hogy kialakúlnak!

Van is rá illusztris példa!

2009. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátnőm és az egész családja mszp-s, én jobbikos vagyok...de attól még a legjobb barátnők maradtunk
2009. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
eszemben sincs ebből problémát kavarni :)
2009. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen hogy juthat valakinek eszébe?

HA szép lány, és tetszik, akkor annyira nem fog érdekelni, hogy 4 évben egyszer melyik hazug pártra teszi az X-et

2009. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel,hogy egy lány jobbos vagy balos-e.Egyébként visszatérve,a jobbik az nem tömködi magát.Én egyetértek a jobbik nézeteivel,csak egy pár apró dologban máshogy képzelném el a megvalósítást.De a jobbik az egyetlen párt,amiről minden nap hallani vmit.És miért?Mert aktivkodnak,nem úgy mint a többi párt amelyikek választásnál lenyúlnak 2 milliárdot plakátokra,amiket persze tíz év múlva sem vesznek le utána. (lásd a szomszéd villanyoszlopon is van kint egy 10 év körüli mszp kampányplakát..)
2009. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oké, ennek örülök, hogy így gondolkodtok. :)


akkor azt nem értem, hogy az élet más területén miért az alapján ítélnek meg embereket, hogy milyen a politikai nézetük és nem az alapján, hogy mit tesznek le az asztalra?

2009. aug. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!